Verkiezing ondernemingsraad d.d. 12-10-'65 Uitgebracht werden 988 stemmen, waarvan in de groep: a. Stafbeambten Van de 20 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 0 stemmen. Aantal geldige stemmen is 20. Uitgebracht op de lijst van niet bij een Vak vereniging aangesloten werknemers 20 stemmen waarvan op: In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 20. De zetel wordt toegewezen aan de enige lijst. Op deze lijst is door de heer G. P. A. van Wieringen meer dan 1/3 van de kies deler behaald, zodat de heer G. P. A. van Wie ringen verkozen is verklaard. b. Technische beambten Schiedam en Slikkerveer Van de 105 uitgebrachte stemmen waren van onwaarde 5 stemmen. Aantal geldige stemmen is 100. Uitgebracht op de lijst van: I. de Christelijke Metaalbedrijfsbond en de Stichting Katholieke Federatie van Beamb- tenbonden70 stemmen waarvan op: II. de Nederlandse Bond van Middelbare en Hogere Technici 30 stemmen; waarvan op: In deze groep wordt 1 zetel toegewezen. De kiesdeler is 100. Deze kiesdeler is op geen van de beide lijsten behaald. De zetel wordt der halve toegewezen aan de lijst met het grootste stemmenoverschot, n.l. die van de Christelijke Metaalbedrijfsbond en de Stichting Kath. Fe deratie van Beambtenbonden. Op deze lijst is door de heer J. v. d. Drift meer dan een derde van de kiesdeler behaald, zodat de heer J. v. d. Drift verkozen is verklaard. c. Administratieve beambten Schiedam en Slikkerveer Van de 51 uitgebrachte stemmen waren van on waarde 7 stemmen. Aantal geldige stemmen is 44. Uitgebracht op de lijst van de Algemene Ne derlandse Metaalbedrijfsbond 44 stemmen; waarvan op: In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. Deze zetel wordt toegewezen aan de enige lijst, n.l. die van de Algemene Nederlandse Metaalbe drijfsbond. Op deze lijst is door de heer G. H. Hermse, meer dan een derde van de kiesdeler die 44 bedraagt, behaald. Derhalve is de heer G. H. Hermse verkozen verklaard. d. Toezichthoudende beambten Schiedam en Slikkerveer. Van de 60 uitgebrachte stemmen was van on waarde 1 stem. Aantal geldige stemmen is 59. Uitgebracht op de lijst van: I de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfs bond 42 stemmen; waarvan op: II. Stichting Kath. Federatie van Beambtenbon den 9 stemmen; waarvan op: III. de Christelijke Metaalbedrijfsbond 8 stemmen; waarvan op: In deze groep wordt toegewezen 1 zetel. De kiesdeler is 59. Deze kiesdeler is op geen der lijsten behaald, zodat de zetel wordt toegewe zen aan de lijst met het grootste stemmenover schot, n.l. die van de Algemene Nederlandse Metaalbedrijfsbond. Aangezien door geen der kandidaten van deze lijst meer dan een derde a. Stafbeambten 20 stemmen b. Technische beambten Schiedam en Slikkerveer105 stemmen c. Administratieve beambten Schiedam en Slikkerveer51 stemmen d. Toezichthoudende beambten Schie dam en Slikkerveer60 stemmen e. Arbeiders Slikkerveer105 stemmen f. Beambten Geleen38 stemmen g. Arbeiders Geleen65 stemmen h. Arbeiders Machinebouw 144 stemmen i. Arbeiders Polyester, houtbewer king, veiligheid en bewaking 75 stemmen j. Arbeiders Scheeps- en Constructie- bouw 325 stemmen 1. G. P. A. van Wieringen 12 stemmen 2. J. F. Hage5 stemmen 3. M. van Iperen3 stemmen 1. J. H. v. d. Wal17 stemmen 2. J. v. d. Drift36 stemmen 3. K. H. Kosterman9 stemmen 4. J. Korteweg8 stemmen 1. W. P. Hagoort26 stemmen 2. C. Vester 2 stemmen 3. H. Koster2 stemmen 1. H. Hermse28 stemmen 2. J. J. de Ruiter12 stemmen 3. P. Veltenaar4 stemmen 1. D. v. d. Munnik19 stemmen 2. C. L. Barzilay16 stemmen 3. A. Boomert7 stemmen 1. C. F. A. Alberts6 stemmen 2. A. F. Bruinsma 1 stem 3. L. P. Romijn2 stemmen 1. D. Meerman 4 stemmen 2. P. A. Verweij2 stemmen 3. P. v. Stek2 stemmen 92 (0)

Het Zeskant | 1965 | | pagina 8