?erS0A ONBEKENDE handen af DINGEN kc. in uw belang! beschutting Ja, als het goed is gegaan, kan je erover praten, maar hij had door die sufferds in een ziekenhuis terecht kunnen komen. En om dat te voor komen, mevrouw, richt ik mij middels het per soneelsblad tot U. Die SUFFERDS, die alles laten slingeren of uit hun handen laten vallen; de onverschilligen, die van de werf een „troep" maken; de brokken makers, die er altijd zullen blijven; tegen déze mensen moet Uw man of Uw zoon beschermd worden. dit" moet Hoe beschermen we hen, mevrouw? Door ze te wijzen op zulke brokkenmakers, door ze gebruik te laten maken van de per soonlijke beschuttingsmiddelen: veiligheidshel men, veiligheidsmaskers, veiligheidsbrillen, vei ligheidsgordels, veiligheidskappen, enz. Mannen, die er niet tegenop zien wanneer door die of gene een rommel gemaakt is, dit te zeggen tegen de betrokken persoon om de troep op te ruimen. Mevrouw, U hebt het in handen om met Uw man of zoon te praten over zijn werk om vooral dit werk VEIFIG te doen. Om toch ge bruik te maken van alle middelen die de werf verstrekt, om zichzelf en anderen voor FETSEL en LEED te behoeden. Meer dan 80 van alle ongevallen zijn nog altijd te wijten aan eigen schuld van de ge troffene. Stel het niet uit! Doe het nu! Ik wil niet stoken in Uw huwelijk, maar het is slechts mijn bedoeling U een tip te geven, die ertoe kan leiden, dat U Uw man, vader en zoon nog langer gezond kunt behouden. Bedenk dat Uw familiegeluk met veiligheid is gebaat. J. O. M. Haal direct" de vakman! V. (01 101

Het Zeskant | 1965 | | pagina 11