liet zeskant Nina's pop en de „VYBORGSKI" BIJ DE VOORPAGINA Een tewaterlating is een gebeurtenis waarbij ver heugde gezichten passen. Er was ditmaal bij De Klop zelfs een stralend gezichtje te ontdekken, toen Nina Gorokhova uit handen van Directeur Bax een mooie Barbie-pop had gekregen. Haar moeder, mevrouw N. M. Gorokhova, echtgenote van de ambassaderaad van de USSR, had kort tevoren de sleephopperzuiger „Vyborgski" te water gelaten en was daarbij goed terzijde ge staan door dochter Nina. Vandaar de pop, die het meisje graag aan iedereen, die er interesse voor toonde, liet zien. Belangstelling van de kant van het personeel was er voor de Russische auto's waarmee enkele der genodigden op 4 november naar Sliedrecht waren gekomen. Dit blad is het personeelsorgaan van de Industrieële Handelscombinatie Holland, gevestigd in Den Haag. Het verschijnt iedere maand op de 1e woensdag na de vijftiende. Uitreiking aan personeelsle den van de in I.H.C. Holland verenigde bedrijven vindt gratis plaats. De inhoud is beschermd krachtens de Auteurswet. Firma-redacteuren: G. Martens (Con rad-Stork), A. L. van der Meer (Werf Gusto), W. C. Boer (De Klop), A. Hey- stek (J. K. Smit), J. Koutstaal (L. Smit Zoon) en R. Lafèbre (Verschure). Sliedrecht, de bakermat van de baggeraars, kent talloze herken ningspunten aan de tak van in dustrie, die haar wereldvermaard heid schonk. Zo vinden wij in het gemeentehuis het op de voorpa gina afgebeelde gebrandschilder de glas-in-lood raam, dat indertijd door een aantal vooraanstaande baggerfirma's werd aangeboden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van het gemeentehuis. INHOUD algemeen gedeelte Nina's pop en de „Vyborgski" 90 Tewaterlating „Jannigje Johanna" 92 Tentoonstelling Europort '65 93 „Maria Lucia" 94 Nog eenmaal een „Haagse" Sinterklaas 95 „Luisa" gleed bij maanlicht te water 96 Op karwei naar Qatar 97 Kerstpuzzel 1965 98 Inhoudsopgave Het zeskant 1965 98 Kennismaking99 90

Het Zeskant | 1965 | | pagina 2