In memoriam UIT ONS MIDDEN In dienst getreden: Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, Mevr. Bebelaar en de Heer Van Wieringen voor de hartelijke ont vangst en cadeau's wegens mijn pensionering. P. Brouwer 25-10-'65 A. Lozano Hurtado, sjouwer MB. M. Lopez Vazquez, pijpfitter MB. 26-10-'65 B. Gonzalez Valdez, sjouwer MB. 27-10-'65 R. W. Wanner, lasser SB. 1-11-'65 E. Garcia Garcia, elektr. Onderh. 8-11-'65 G. Santra, brander SB. 9-11'-65 R. Baz, brander SB. 10-11-'65 R. A. Keur, volontair SB. C. Simatauw, 1.1. gutser SB. Geboren: 27-10-'65 Jacoba Maria Dephina, dochter van J. W. Steyns en M. C. Steyns- op de Beek. DANKBETUIGINGEN Hierdoor wil ik het Zonnewiel hartelijk danken voor het fruitschaaltje, welk ik bij mijn opname in het ziekenhuis mocht ontvangen. T. D. G. Baars. Hierdoor wil ik mijn hartelijke dank betuigen aan bazen en collega's van de lassers-buiten voor de mooie fruitmand, die ik bij mijn thuis komst uit het ziekenhuis mocht ontvangen. L. Klijn. Voor de vele blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn man, de Heer M. J. Schoen makers, wil ik hierdoor aan allen gaarne mijn erkentelijkheid tot uitdrukking brengen. M. M. Schoenmakers-Marrevée. Voor de vele blijken van belangstelling, speciaal van de afdeling buiten-bankwerkers, betoond bij het overlijden van mijn man, de Heer B. Wal schots, wil ik hierdoor mijn hartelijke dank be tuigen. J. M. Walschots-de Jong. Mede namens mijn vrouw dank ik allen harte lijk voor de vele blijken van belangstelling en de cadeau's, die ik mocht ontvangen ter gele genheid van mijn 25-jarig jubileum. P. J. Slabbekoorn. Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de belangstelling en de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. Sluymers. Hierdoor wil ik mijn hartelijke dank betuigen aan allen, die mij gedurende mijn ziekte niet vergeten hebben; deze attenties waren voor mij de grootste kracht. C. Kok. Op 15 november j.l. is plotseling over leden de heer W. Flach, in de leeftijd van 53 jaar. Hij was bij ons bedrijf al sinds 1937 werkzaam als modelmaker; met hem heb ben wij een prettige collega en een bij zonder kundig vakman verloren, wiens na gedachtenis altijd in hoge ere zal worden gehouden. Wij wensen zijn vrouw en kinderen van ganser harte alle kracht toe om dit smar telijke verlies te dragen. 98 (0)

Het Zeskant | 1965 | | pagina 8