B J LEA De heren C. J. Kok, A. Liebeek en K. G. Vrauwdeunt en hun echtgenotes: 2 juni 1966. Een bekend gezegde luidt: "Alles waar "te" voor staat is niet goed, behalve te vreden". Zelden zullen er zoveel redenen zijn ge weest, om de juistheid van dit gezegde te benadrukken, dan in de maand juni. Om heel precies te zijn: er waren 14 re denen de afgelopen maand voor ons be drijf om tevreden te zijn en om van deze tevredenheid blijk te geven. 14 redenen 14 jubilarissen. Uiteraard zijn jubilarissen altijd wat ze nuwachtig: de taxi, die voorrijdt, de rit naar de werf, waar Mevr. Bebelaar klaar staat om hen te ontvangen. De toespra ken van de directie: het overhandigen van de geschenken en het opspelden van het Gusto-insigne: het uitreiken van het di ploma van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel; de felicitaties van de aanwezigen Het is allemaal een beetje plechtig en toch zo feestelijk. Dan komt de koffie en worden de koek jes rondgedeeld. En meteen wordt het anders: er wordt druk gepraat en ge lachen. Herinneringen worden opgehaald van vroeger: de moeilijke jaren vlak na de Tweede Wereldoorlog, de veranderingen, die in de loop der jaren zijn opgetreden, de grappige voorvallen, die iedereen zich nog als de dag van gisteren herinnert. "Wat is dat toch eigenlijk hard gegaan!" En toch: zo'n jubileum beslaat een kwart eeuw of meer. Een periode, waarin vele dingen anders zijn geworden, beter of slechter mis schien. Maar één ding is onveranderd ge bleven en dat is maar gelukkig: de band tussen ons bedrijf en de mensen, die Gusto in de loop der jaren het huidige aanzien hebben gegeven. Voor een werknemer is het fijn, jubilaris te zijn, voor een bedrijf is het fijn ju bilarissen te hebben. De heren G. Kammers, E. Koedood en J. C. de Leeuw en hun echtgenotes: 8 juni 1966. De heren J. v.d. Heide en A. Kalkman en hun echtgenotes; de heer T. Nieuwstraten en zijn zoon: 16 juni 1966.

Het Zeskant | 1966 | | pagina 6