JUBILEA 14 juli 1966 was een heel bijzondere dag voor onze hoofdcontroleur afdeling Ma chinebouw, de heer D. van der Munnik, en onze medewerker op de afdeling Boek houding, de heer A. Been. 's Middags werden zij, vergezeld van hun echtgeno tes, door de directie ontvangen ter gele genheid van resp. hun 40-jarig en 25- jarig jubileum. De heer Been heeft in de 25 jaren, dat hij aan ons bedrijf verbonden is, op meerde re afdelingen zijn krachten ingezet. Als 22- jarige jongeman is hij begonnen op de afdeling Loonadministratie. Van 1953 tot 1957 deed hij zijn werk op de mechani sche boekhouding, terwijl hij daarna te vinden was bij de afdeling Inkoop. Sinds vorig jaar is de heer Been bij de boek houding geplaatst. De heer van der Munnik is in 1926 in dienst getreden als bankwerker bij de af deling Machinebouw en is in de loop van de tijd bevorderd tot controleur en hoofd- controieur. Tijdens de ontvangst in de grote zaal van het hoofdkantoor werd de jubilarissen toegesproken door de heer F. Smulders, die zijn waardering voor het werk, dat zij verricht hebben en nog verrichten, niet onder stoelen of banken stak. Hij liet deze woorden vergezeld gaan van een aantal stoffelijke bijken van waarde ring. Het Gusto-insigne werd opgespeld en een enveloppe met inhoud overhan digd. Bovendien werd de heer Been ver blijd met een gouden horloge (de heer van der Munnik had dit vijftien jaar gele den reeds ontvangen). Daarna werden de vererende getuigschrif ten van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel uitgereikt en ontvingen de dames een fraaie doos bon bons. Een kopje koffie en een bezoek aan de modellenzaal vormde de afsluiting van de ontvangst. Voor de heer van der Munnik was dit de tweede feestelijke gebeurtenis van deze dag. 's Ochtends was hij al ten stadhuize ontvangen, waar hij werd toegesproken door de loco-burgemeester van Schie dam, de heer Sabel. Deze speldde hem de ere-medaille in goud op, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het was voor de jubilarissen stellig een dag, waarop zij steeds met genoegen kunnen terugzien. 38 (0)

Het Zeskant | 1966 | | pagina 6