JUBILEA 3 augustus 1966: de heren A. Bisschop, A. van der Kraan en S. E. C. Scheffers en hun echtgenotes. 11 augustus 1966: de heren G. J. van Lente, M. Ouwens en H. Stougie en hun echtgenotes. Vele zaken stonden in de afgelopen maand enige tijd stil in verband met de vakantie. Een uitzondering hierop vormde echter de huldiging van onze jubilerende werkne mers, want niet minder dan 10 collega's werden de afgelopen weken door de di- rektie ontvangen ter gelegenheid van hun 25-jarig dienstverband. Gedurende deze zo lange periode, die bij een terugblik de jubilarissen wel als een ogenblik zal voorkomen, hebben zij hun beste krachten gegeven om ons bedrijf een wereldnaam te bezorgen én te doen behouden. Bijzonder prettig was het daarom dat de direktie nu de gelegenheid had 1 over haar grote waardering uit te sp' en de jubilarissen dank te brengen voor het vele werk, dat zij in dienst van en ten dienste van Gusto hebben verricht. Ter onderstreping van deze dank werd de jubilarissen het zilveren Gusto-insigne op gespeld en overhandigde de direktie aan hen een gouden horloge en een cadeau onder couvert. Ook werden de vererende getuigschriften met de daarbij behorende penning van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel uitgereikt. Nadat alle aanwezigen de jubilarissen en hun echtgenotes hadden gelukgewenst, schaarde men zich rond de tafel om on der het genot van een kopje koffie de oude herinneringen nog eens op te halen. Met een bezoek aan de modellenzaal wer den de feestelijkheden afgesloten. Opnieuw zijn weer een aantal namen toe gevoegd aan de lange rij van "zilveren" werknemers en wij hopen, dat er in de toekomst zo nog velen zullen mogen vol gen. 24 augustus 1966: de heren A. Boomert, J. W. van der Heide, A. Ouwens en C. Penning en hun echtgenotes.

Het Zeskant | 1966 | | pagina 6