Vervolg van pagina 47. Na deze speech werd de loopplank inge haald en begon men aan het vaarprogram- ma. Zelfs de zon wilde zich niet laten ken nen en deed mee om deze dag een extra feestelijk tintje te geven. De stemming aan boord was uitstekend en op een ge geven moment "deden de oudjes het nog best" en liepen ze een polonaise. Bij Schoonhoven werd de steven gewend en ging het weer op huis aan. Veel te vlug kwam het einde van deze plezierige dag, die besloten werd met een zeer leuk af scheidswoord van Mevrouw Smulders- Reichlin. Haar warme belangstelling voor alle aanwezigen werd door hen zeer ge waardeerd en met een boeket bloemen en een hartelijk applaus werd dit nog eens extra onderstreept. Onder de vrolijke klanken van Gusto's Muziekvereniging nam men afscheid van elkaar, met in gedachten reeds het weer zien in 1967 bij de volgende boottocht. Tjonge tjonge tjonge, al was het dan geen show, toch de duim omhoog, want 't was weer zó. De boottocht, die de Gusto gaf ze was weer fijn, gewoonweg af! De regen, och, dat was geen hinder, de vreugde was er niet om minder. Hier een gesprek, daar gelach, 't was enkel jool, de gehele dag. Direktie Gusto en mevrouw Bebelaar, met al de hulpen bij elkaar, onze hartelijke dank, dit zij Uw deel voor al 't genotene in het geheel. Mevrouw Smulders had deelnemende woorden waar 'd ouwetjes met ontroering naar hoorden. Zij is een van ons, zij heeft weer blijk gegeven van 't waarlijk oprecht medeleven. Nu makkers en andere reisgenoten, wij gaan weer uit elkaar, in de hoop tot weerzien in het volgend jaar. Met hartelijk groeten, Th. Kraayveld deelnemer 48 (0)

Het Zeskant | 1966 | | pagina 8