JUBILARISSEN Deze maand kwamen weer heel wat van onze medewerkers niet alléén naar de werf, zij werden vergezeld door hun res pectievelijke echtgenotes. Zij kwamen die dag dan ook niet werken, maar voor de ontvangst door de Directie in verband met hun 25 (of40!) jarig dienstverband. Vier keer was er weer die heel speciale sfeer in de grote zaal merkbaar, de sfeer die eigenlijk alleen bij jubilea te proeven is. En daarover kunnen dan weer 14 van onze werknemers meepraten. Voor hen was het in de afgelopen weken dé dag uit hun Gusto-loopbaan, een dag die zij niet licht zullen vergeten. De ontvangst, de woorden van de Directie, waarin zij haar dank en hulde aan de jubilarissen tot uit ing bracht, het opspelden van het Gusto- insigne, de uitreiking van het cadeau on der couvert en de overhandiging van het vererend getuigschrift van de Nederland se Maatschappij voor Nijverheid en Han del met de daarbij behorende legpenning en niet te vergeten de grote doos bonbons waarmee de dames in de hulde werden be trokken, het waren allen zaken die deze dag tot een onvergetelijke maakten. Bo vendien was het gezelschap op 31 augus tus j.l. uitgebreid met Mr. Snoep, die kwam mededelen dat het H.M. de Koningin had behaagd aan de heer J. Bakker de ere medaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, toe te kennen. Wij willen U de foto's van de jubilarissen met hun echtgenotes niet onthouden. Van boven naar beneden ziet U de foto's van de jubilarissen met hun echtgenotes: 24 augustus 1966: de heren A. Boomert, J. W. v.d. Heide, A. Ouwens en C. Penning. 31 augustus 1966: de heren J. Bakker, C. Kleinman en C. W. Pack. 21 september 1966: de heren C. H. Knook, A. J. v. Bochove, A. v. Lienden, L. de Jong. 22 september 1966: de heren F. J. Ooms, C. Schouten en B. Zwamborn. Vanaf deze plaats willen wij hen allen nog maals van harte gelukwensen. 54 (0)

Het Zeskant | 1966 | | pagina 6