GOUD EN ZILVER OP GUSTO-CONCERT Gusto's Muziekvereniging heeft op vrij dag 13 en zaterdag 14 januari in gebouw "Arcade" een populair concert gegeven onder leiding van dirigent Beerd Boerman. Op de tweede avond heette voorzitter J. J. Velthuizen het ere-lid J. Mulder en de heer A. L. van der Meer, personeelschef van de Werf Gusto, in het bijzonder welkom. Ook op deze avond werden de heren H. Levering en J. P. van der Meer gehuldigd; zij ontvingen een insigne van de Neder landse Unie van Muziekverenigingen. De heer Levering kreeg een insigne in goud aangeboden, omdat hij ruim 40 jaar lid is van Gusto's Muziekvereniging. De heer van der Meer ontving een zilveren in verband met zijn 25-jarig lidmaatschap. In zijn openingswoord sprak de voorzitter nog even over het in 1966 in Schagen ge houden concours, waarbij Gusto op de eerste plaats was geëindigd. Wanneer Gusto er dit jaar in slaagt een eerste prijs te behalen, zullen zij promoveren naar de hoogste klasse van de amateur-muziekge zelschappen. Tijdens het populair concert werd gespeeld Strade di Sole, het nummer waarmee de vereniging vorig jaar de eerste plaats op het concours behaalde. Vooral het Andante de la primera Symphonia werd goed en zuiver gespeeld en de hobo, de klarinetten en de fluiten kwamen zeer goed tot hun recht. Na de pauze trad het gezelschap "Alle Zeven" op, dat het publiek het kieinkunst- programma "Even anders" voorschotelde. Na afloop volgde een bal tot half drie, waar aan het dansorkest "The Confetti Stars" medewerking verleende. P.K.

Het Zeskant | 1967 | | pagina 6