SUKSESSEN IN SCHIEDAM EN GELEEN Tegen de tijd dat de vakanties zo ongeveer beginnen en iedereen daarvan vervuld is, zitten er in ons bedrijf altijd een aantal leer lingen (en leermeesters!) in spanning. Vóór zij met vakantie gaan moet immers de uit slag nog binnenkomen van de Bemetel- en V.E.V. examens! Deze weken was het zover en konden er weer een aantal namen worden bijgeschre ven op de lijst van de met sukses afge ronde opleidingen. De geslaagden voor het Bemetel-diploma (op de foto's van links naar rechts): L. Bos sectiebouw E. T. van Herwaarden mach. bank werker P. Scholte sectiebouw J. Speelmeyer sectiebouw W. de Vries metaalbewerker in de scheeps bouw. Het V.E.V. diploma werd behaald door: M. Magielsen en P. Lissenberg. Van deze laatste was helaas i.v.m. de va kantie geen foto te bemachtigen. De heer De Vries nam tevens met sukses deel aan het Uitgebreid Bemetel examen. Vermeldenswaard is zeker ook het sukses van de heren Bos, Scholten en Speelmey er. Zij hebben na het Bemetel- en Uitge breid Bemeteldiploma nu ook het diploma Sectiebouw in hun bezit weten te krijgen. Heren, dat heet doorzetten! Alle geslaagden en hun leermeesters van harte gelukgewenst. Maar ook in Geleen wist men van aan pakken. Wij laten hieronder de juichkreten horen, welke wij ontvingen van de heer Kop: "In het 13-jarig bestaan van onze leer school te Geleen was het nog niet voorge komen dat wij konden juichen over de re sultaten van de Bemetel examens. Het vorige jaar kwam hierin plotseling ver betering met een resultaat van 100% ge slaagden. ledereen hield dit voor een uit schieter. De tweedejaars leerlingen stonden er een beetje verslagen bij, die voelden toen reeds de last die op hun smalle schouders werd gelegd, zo van: nu moeten wij maar zien dat wij volgend jaar niet minder uit de bus komen! ZE HEBBEN HET LATEN ZIEN... EN HOE!! Weer het verrassende resultaat van 100%. Het kan niet op. Gusto Geleen is zeer ingenomen met deze uitslag. De heer Maessen, die op dit moment er gens horizontaal aan het Gardameer ligt, is ais de pater familias van de leerschool, van dit succes nog volkomen onwetend. Wij zullen hem bij zijn terugkomst voor zichtig voorbereiden. De geslaagden zijn: J. Jagers, H. Salden en J. Salden. Uitgebreid Bemetel examen: C. Eijk. Van harte gelukgewenst jongens en van zelfsprekend ook de heer Maessen. En de tweedejaars leerlingen van nu? Voor jullie is het er niet eenvoudiger op gewor den. Mouwen opstropen en tanden op el kaar. Laat het er niet op zitten".

Het Zeskant | 1967 | | pagina 7