Kampweek op De Hunneschans" I. i '///nt\I* In het Zeskant van mei 1967 schreven wij reeds over het Jongerenontmoetingscen trum "De Hunneschans" te Uddel. Nu de eerste groep werknemers (waaronder één werkneemster) is teruggekeerd van een fij ne kampweek, willen wij U graag verslag doen van hun belevenissen. Wij hebben één van de deelnemers, Wim de Vries, bereidt gevonden hierover iets op papier te zetten en wij laten zijn verhaal hieronder volgen. "Wij vertrokken maandagochtend 10 juli om half negen vanaf de werf naar Uddel. Ongeveer 21/2 uur duurde de mooie tocht naar "De Hunneschans. Daar werden we door de leiding met koffie begroet en door de reeds aanwezige meisjesgroep van een confectiebedrijf belangstellend bekeken. Na de omgeving te hebben verkend wer den de tenten ingericht, 's Middags zijn we gaan zwemmen in het Uddelermeer; een heerlijke verfrissing op deze warme dag. 's Avonds was er een gezellige avond, maar de kennismaking met de meisjes groep ging nog wat stroef. Half elf was het bedtijd geblazen, al duurde het nog tot drie uur voor iedereen sliep. Dinsdag werd er volleybal gespeeld en opnieuw gezwom men in het bad van Nunspeet. 's Avonds werd er een bezoek gebracht aan het ver lichte park in Apeldoorn, waar je kon gon delvaren, wandelen en dansen. Ook woens dagmorgen was de sport favoriet, met o.a. gemengd voetbal, 's Middags hebben we een speurtocht gehouden, terwijl de avond werd doorgebracht met spelletjes en een kampvuur. Donderdag gingen we per bus naar Har derwijk waar tot vier uur werd gezwommen in een bad, waarbij ook een dolfinarium was. Na de stad nog wat bekeken te heb ben gingen we op huis aan, waar 's avonds een film werd vertoond. Vrijdagmorgen werd er heerlijk lang uitgeslapen, 's Mid dags hebben we de zaal versierd voor de feestavond die gehouden zou worden. Iedere tent had voor deze avond iets leuks verzonnen. Na afloop 12 uur) hebben we nog een avondwandeling gemaakt. De volgende morgen moesten, jammergenoeg, de koffers weer worden gepakt. Na van iedereen uitgebreid afscheid te hebben ge nomen, werd de terugreis aanvaard. En dat was het einde van een geslaagde kampweek!" Bij navraag bleken zowel de deelneemster als de zeven deelnemers het bijzonder naar hun zin te hebben gehad. Dat belooft in ieder geval wat goeds voor de tweede groep die maandag 14 augustus naar Uddel vertrekt. 36 (0)

Het Zeskant | 1967 | | pagina 8