BIJ GUSTO NIEUWS VAN DE P.V. DE KLOP Op vrijdag 8 september kwam de jubilaris met zijn vrouw en dochter in het kantoor, waar aan mevrouw Boon bloemen werden aange boden. In de daksalon heeft onze directeur, de heer Ir. W. W. Kalis hem toegesproken, en hem het gouden firmaspeldje op de borst geschroefd, en een enveloppe met inhoud overhandigd. Tegen woordig waren de heren Ir. J. A. Stam, de baas dhr. J. de Baat en dhr J. Bakker. Wij wensen de heer Boon nog vele jaren toe, waarin hij met plezier en in goede gezondheid zijn werk zal kunnen blijven verrichten. Op donderdag 14 september j.l. hadden we "tweeling jubilarissen". Onze ijzerwerkers de heren P. de Bes en J. W. L. de Jong, beide werkzaam op de Punt, waren op 14 september 1942, dus 25 jaar geleden, bij ons gekomen. Op de jubileumdag per auto naar kantoor gebracht, zijn ze in de daksalon door onze directeur de heer A. J. Bouman toegesproken. Natuurlijk waren de echtgenoten aanwezig, die bij aankomst in de hal van het kantoor een boeket anjers in ontvangst namen. Voorts waren aanwezig de heren C. A. Nugteren en J Bakker. De baas was met vakantie, zodat dhr. Th. de Groot niet op het feest was. Na de toespraak van de heer Bouman hadden beide jubila rissen al gauw het gouden firmaspeldje op hun revers. De heer De Bes ontving ook een gouden polshorloge en een enveloppe met inhoud en de heer De Jong, die reeds een goed horloge had, ont ving alleen een enveloppe waar een beetje meer inzat. Na de huldiging is natuurlijk gesproken over wat geweest is. Wan neer we letten op het jaar van indiensttreding, behoeft U er niet naar te raden. We zaten toen midden in de oorlog, waarin velen ander werk moesten beginnen. Zo liet de een de handel varen en de ander liet de kaas voor wat die was. Gelukkig hebben beide medewerkers er geen spijt van gehad. Wij wensen hen nog heel veel goede jaren toe op de Punt. Op 27 september was het de beurt van de heren A. M. H. van den Bergh, M. de Graaf en W. A. van der Graaf om door de directie ontvangen te worden ter gelegenheid van hun 25-jarig jubileum. Zij werden in de grote zaal van het voorkantoor toegesproken door de heer N. H. Conijn, die in zijn toespraak vooral de nadruk legde op het belang van een vaste kern van oude getrouwen, waardoor het bedrijf in staat is grote en soms zeer moeilijke opdrachten uit te voeren. De heer Conijn wenste de jubilarissen van harte geluk met de be reikte mijlpaal. Hij speldde hen het zilveren Gusto-insigne op en overhandigde een gouden horloge en een cadeau onder couvert. Een apart dankwoord had de heer Conijn voor de dames, die hij tevens een doos bonbons aanbood. Vervolgens werden de jubilarissen namens de Nederlandse Maat schappij voor Nijverheid en Handel de vererende getuigschriften uitgereikt, tezamen met de daarbij behorende zilveren legpen ningen. Na dit officiële gedeelte van de ontvangst werd de koffie gebruikt. Tot slot werd een bezoek gebracht aan de modellenzaal, waar de modellen van verschillende door Gusto gebouwde objecten werden bewonderd. PERSONEELSAVONDEN De eerste personeelsavond wordt in oktober gehouden. De juiste datum is nog niet bekend. Het wordt een avond met een vrolijk programma, d.w.z. met cabaret, zang en muziek. Gelijktijdig wordt het derde lustrum van de P.V. gevierd, die officieel op 10 december a.s. valt. CONTACTAVONDEN Op 3 oktober zijn we gestart met de gebruikelijke contactavonden, die de gehele winter door elke veertien dagen gehouden zullen worden. De Kerstcontactavond valt op donderdag 21 december a.s. HENGELSPORT De beker- en prijsuitreiking van de hengelsportcompetitie, die de afge lopen zomer plaats had, zal geschieden op de eerstvolgende personeels avond. Zoals bekend werd de wisselbeker dit jaar gewonnen door de heer H. de Jager. VOETBALSPORT Na afloop hebben wij de uitslag gepubliceerd van de zomeravondvoetbal competitie tussen de Sliedrechtse bedrijven. Omdat vier clubs bovenaan de ranglijst eindigden met een gelijk aantal punten werd door een onderlinge competitie uitgemaakt, wie met de eer zou gaan strijken. Op de eerste plaats eindigde de club van de firma Van Hattum Blankevoort, tweede werd de combinatie Meywaard/Van Rees, derde de werf Slob en vierde de combinatie Vos/Lanser. De nummers 5 t/m 12 zijn onqewijziqd qebleven. BILJART-COMPETITIE Indien hiervoor liefhebbers zijn, dan kan men zich tot één der PV-bestuurs- leden wenden. KLAVERJ AS-COMPETITIE Omdat de heer De Baat in het buitenland vertoeft, zal de heer De Koek de organisatie hiervan ter hand nemen. Zodra de heer De Baat terug is, zal hij de touwtjes weer in handen nemen. SINTERKLAASFEEST Het Sinterklaasfeest voor de jeugd wordt gehouden op vrijdagavond 1 de cember a.s. VERLOTING De gebruikelijke verloting ter dekking van de onkosten voor het Sinterklaas feest gaat binnenkort van start. De prijs van de lootjes is, zoals andere jaren, tien cent per stuk.

Het Zeskant | 1967 | | pagina 11