JUBILEA 40 JAAR BIJ SMIT KINDERDIJK 40/25 JAAR BIJ GUSTO 25 JAAR BIJ VERSCHURE J. W. de Boom Op dinsdag 12 maart j.l. herdacht onze kraanmachinist, de heer J. W. de Boom, het feit dat hij 40 jaar geleden bij ons kwam. Sedertdien is er heel wat veranderd, ook wat zijn werk betreft. Hij kwam als nagelhe- ter, werd later luchtboorder om nu in onze Coles Crane zijn werk te doen. Wij feliciteren de heer de Boom met het ere teken in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, dat door de Burgemeester van Alblasserdam op zijn revers werd ge speld. Wij wensen de heer de Boom nog vele jaren toe in goede gezondheid, waar in hij ook de humor zal weten te bewaren. H. Kroos "En daarom heeft het Hare Majesteit de Ko ningin behaagd U de ere-medaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, toe te kennen". Met deze woorden speldde burgemeester H. Roelfsema van Schiedam onze 40-jarige jubilaris, de heer H. Kroos (baas afdeling Scheepsbouw) de onderscheiding op de borst. J. M. F. Waterreus Nadat de heer Ir. A. H. M. Smulders al enige lovende woorden gericht had tot de heer Kroos, was de heer J. M. F. Waterreus, die op vrijdag 22 maart j.l. zijn 25-jarig jubileum vierde, aan de beurt. Deze dank werd ook in tastbare vorm tot uitdrukking gebracht bij het overhandigen van de jubileumgeschen ken. J. L. de Jong Onze kraanmachinist, de heer J. L. de Jong was op 19 maart j.l. 40 jaar in dienst. De jubilaris is niet de enige uit zijn familie die zo lang bij ons is geweest. Er zijn namelijk al heel wat "de Jongen" die een jubileum in ons bedrijf hebben gevierd. Het is dan ook een trouwe familie, die voor ons bedrijf heel wat betekent. De jubilaris werd onder scheiden met het ereteken in brons verbon den aan de Orde van Oranje Nassau. Hartelijk gefelicteerd, De Jong. Nog vele ge lukkige jaren toegewenst! Er is druk gejubileerd bij Verschure in de maand maart 1968: 6 werknemers met 25 dienst jaren! In de volgorde en op de dagen als hieronder aangegeven werden zij met hun naaste familieleden door de direktie ontvangen en gelukgewenst, waarbij de gebruikelijke ca deaus werden overhandigd. Ook chefs, bazen, collega's, leden van de ondernemingsraad en de voorzitter van het ju bileumfonds hebben zich bij deze jubilea van hun beste zijden doen kennen. Een jubileum viert men met "goede woorden" en als 't effe kan met gulle gaven, 't Is niet elke dag zilver wat er blinkt! De begeerde "Ausweis", waarmede men in het jaar 1943 in ieder geval in Holland kon blijven "werken", had voor hen tot een vast dienstverband ge leid. Derhalve vele pluimen voor de jubilarissen, maar ook één voor het bedrijf, waar zij werken. In chronologische volgorde waren het: W. Bosman Vrijdag 1 maart 1968, de heer W. Bosman, baas magazijnbeheer ijzerpark S.W. (Beheerder van miljoenen!) G. J. Vrolijk Dinsdag 5 maart 1968, de heer G. J. Vrolijk, 5 jaar koperslagerij, 20 jaar administrateur tekenkamer W.B. (Vraagbaak voor ieder een).

Het Zeskant | 1968 | | pagina 12