VERSCHURE'S IDEEËNBUS COMMISSIE PAASTOURNOOI GUSTO BEDRIJFSSCHOOL De hoofdprijs is er uit! De gezichten spreken "Boekdelen". "Ja, wat moet ik nou?" De jaarlijkse verloting van Verschure's Ideeënbus-Commissie on der inzenders van ideeën heeft de allure van een boekenfeest. Dit keer waren er 54 inzenders, die dongen naar de 10 fraaie boek werken ter waarde van elk ongeveer 50, De hoofdprijs was: een excursie naar Smit Kinderdijk met aanslui tend bezoek aan het I.H.C.-hoofdkantoor te Rotterdam. De verloting vond plaats op 2 april 1968 na werktijd in de ontvang- ruimte op de scheepswerf. Mevr. A. C. M. v.d. Pal-Kroon, char mante medewerkster van de afdeling Personeelszaken, verrichtte de trekking. De heer C. Haan caligrafeerde met vaardige hand en sierlijke letters de oorkonde, die elk boekwerk begeleidde. De heer Bax sprak het gezelschap toe. Hij verontschuldigde de heer Donkers, dit tot zijn spijt verhinderd was. Vervolgens dankte hij de inzenders voor deze vorm van belang stelling voor het werk en het bedrijf en de commissieleden voor het verrichte werk en de behaalde resultaten. Hij verzocht hun op de ingeslagen weg voort te gaan. "De praktijk heeft al meerdere keren bewezen, dat door een op het eerste gezicht eenvoudig lijkend idee een maatschappij een ge weldige vooruitgang kan boeken. Daarom is het nuttig om op dit gebied attent te blijven." Hoofdprijswinnaar werd de heer J. W. E. Visch, werkvoorbereider in de bankwerkerij machinefabriek, die dus een dagje op tournee ging. De prijswinnaars van de boekwerken waren: de heren A. Vink, W. Nonneman, G. E. Bremer, A. Hickman, F. J. Mark, E. J. Franke, J. Blok, W. Nelis, J. Kramer, en J. D. van Voorst. Zoals wij vernamen, is het nieuwe Ideeënbus-jaar bij Verschure hoopvol gestart met veel aantrekkelijke inzendingen. De contacten met de commissies van de andere maatschappijen worden bijzonder op prijs gesteld. Het is een jaarlijkse traditie dat de Gusto Bedrijfsschool deelneemt aan het schoolvoetbaltournooi in Schiedam. 18 april j.l. werden twee elftallen in de strijd geworpen en met succes! Gusto I wist alle drie haar wedstrijden te winnen, resp. met 4-0, 4-0 en 1-0. En daarmee was een plaats in de finale een feit geworden. Gusto II deed het ook niet slecht, maar voor haar was geen ere-palm weggelegd. Zo, stond dan op Koninginnedag Gusto I aangetreden tegen Wilton- Fijenoord I op het terrein van Hermes D.V.S. Ondanks het bepaald niet aangename weer waren vele Gusto-sup- porters gekomen om ons elftal aan te moedigen. Het mocht helaas niet baten! Het veldoverwicht dat Gusto praktisch de gehele wed strijd had leverde geen doelpunten op, terwijl Wilton éénmaal wist te scoren. Een tweede prijs was de beloning voor het goede spel, dat onze jongens dit jaar in het Paastournooi lieten zien. Wie weet, volgend jaar

Het Zeskant | 1968 | | pagina 14