BEJAARDEN BOOTTOCH T DE OPTIMIST Op 26 juni j.l. was het feest voor de Gusto bejaarden. De boottocht verliep dit jaar weer even vlot als de voorgaande jaren. De tocht voerde rond het eiland IJsselmonde, waarna het via het Bot- lekgebied weer op huis aanging. Ook mevrouw M. L. Smulders-Reichlin was aanwezig. Met vele van onze bejaarden hernieuwde zij de kennismaking op gezellige wijze. Zij werd vergezeld door mevrouw S. Smulders-Nijdam. De stemming aan boord van de Erasmus was uitstekend. De polo naise bewees wel, dat onze gepensioneerden nog fit en vitaal zijn. "Mien, waar is mijn feestneus" werd ook regelmatig luidkeels ten gehore gebracht. De kelen werden af en toe wat schor, hetgeen mede te wijten was aan de sigaren, die door de mannelijke helft van het gezelschap duchtig werden aangesproken. Kortom, het was een bijzonder geslaagde reis, waarvan iedereen bijzonder heeft genoten. Vrienden, 'k zit nog boven water Op m'n vlonder in de tent, Gelukkig zit ik tussen sluizen In de buurt van Sas van Gent. Water hoef ik niet te halen Dat daalt uit de hemel neer, 't Brood blijft zacht, geen dorst, geen droogte M'n lieve man, wat wil je meer. Nee, ik zit hier pico bello Heerlijk stil, je ziet geen mens, Je hoort alleen de regen vallen Als hij op m'n tentje plenst. 'k Zou hier altijd willen blijven Ik denk niet meer aan I.H.C., Tot ziens, de hartelijke groeten Uit het kamp van gédégé. Wij ontvingen een vakantiefoto van onze dichter gédégé, die wij u niet willen onthouden en hier gaarne afdrukken.

Het Zeskant | 1968 | | pagina 7