GESLAAGD BIJ GUSTO JEUGDIGE KLOPPERS OP STAP Op 21 juni jl. zijn de jeugdige werknemers van De Klop een dagje uit geweest. Eén van de deelnemers aan dit uitstapje zond ons het volgende enthousiaste verslag: We vertrokken om kwart voor acht onder wat sombere weersomstandigheden. Maar ja, het was droog en dat is het voornaamste. We reden gelijk aan één stuk door naar Eindhoven, waar we in het hotel "De Bijen korf" koffie met gebak gebruikten. Toen we daar ongeveer een uur vertoefd hadden, stapten we op en reden we naar het Eurostrand. Je kon daar van alles doen: roeien, waterfietsen, schieten, en nog veel meer. Om 12 uur kregen we een heerlijk uitgebreid diner. Soep, vlees, aardappels en patates, appel moes, erwten, bonen en ijs. We aten niet, we vr Na dit stevige maal zijn we naar het Philips Evoluon gereden. Een beschrijving van wat daar allemaal te zien is zou wel een heel "Zeskant" vul len. Ik zal het daarom maar in het kort zeg gen: Het leek zo'n beetje op het jaar 2000. Daarna zijn we om half vijf naar een leuk cafeetje in Boxtel gereden om een koele dronk te gebruiken. Aan het eind van de dag werden de magen voor het laatst bijgevuld door een diner (wéér zo'n 20 gangen!) in hotel "De Post zegel" in 's-Hertogenbosch. We hebben een heerlijke dag gehad en wil len dit verslag beëindigen met een woord van hartelijke dank aan de Direktie, die ons de reis aanbood en aan onze leiders, die ons deze dag in toom moesten houden. Kees van Veen. Voor een groot aantal van onze leerlingen is de spannende examen tijd met goed gevolg afgesloten. Op de foto's kunt U zien hoe er is gezwoegd en geploeterd en be paald niet zonder resultaat! De geslaagden zijn: Metaalbewerken in de scheepsbouw: J. Dierx J. van Dorst N. Goederond H. Speelmeyer Sectiebouw Afschrijven Pijpenbewerken Plaat- en Constructiewerken Modelmaken Machinebankwerken Draaien Frezen W. de Vries M. van Dijk P. Scholte J. Speelmeyer A. van Rij A. Elshof L. van Koetsveld G. Over de Vest F. van den Bergen D. Kars Allen alsnog van harte gelukgewenst met dit prachtige succes!

Het Zeskant | 1968 | | pagina 9