25 JAAR BIJ VERSCHURE 40 JAAR BIJ SMIT KINDERDIJK 25 JAAR BIJ SMIT KINDERDIJK 25 JAAR BIJ GUSTO W. B. van Hofwegen Op 12 september 1928 kwam onze bankwerker, de heer W. B. van Hofwegen, in ons bedrijf. Hij heeft er dus 40 jaar opzitten. De 12e septem ber 1968 is niet ongemerkt aan de jubilaris voorbijgegaan, 's Morgens heeft de Burge meester van Alblasserdam hem de koninklijke onder scheiding in brons, verbon den aan de Orde van Oranje Nassau, op de borst gespeld. Na deze plechtigheid werd het feest voortgezet in de di rectiekamer, waar onze direc teur, de heer A. J. Bouman, de jubilaris dankte voor de bewe zen trouwe diensten. Hierbij waren ook mevrouw van Hof wegen en kinderen. Het is voor de heer van Hofwegen en zijn gezin een onvergetelij ke dag geworden, zoals hij het zelf uitdrukte. Wij wensen de heer van Hof wegen nog heel veel goede en gelukkige jaren toe. A. Kort Op 9 september j.l. was het de beurt aan onze ijzerwer ker, de heer A. Kort, om zich af te vragen waar de tijd blijft. Vijfentwintig jaar geleden deed hij zijn intrede bij ons. In de J. D. van Voorst Op dinsdag 3 september 1968 werd de heer J. D. van Voorst, voorman-ijzerwerker op de Oranje Werf, gehuldigd met zijn 25-jarig ambtsjubileum. De heer Van Voorst beschikt over meerdere waardevolle kwaliteiten, die zowel binnen als buiten het bedrijf op prijs worden gesteld. Het moet voor de heer en me vrouw Van Voorst een voldoe ning zijn geweest op deze jubileumdag daarover de no dige waarderende woorden te horen uitspreken. F. H. M. Reyn Op donderdag 5 september 1968 was het hoofd van de af deling Opleidingen, de heer F. H. M. Reyn, 25 jaar in dienst bij Verschure. Hans Tilman, die bij de huldiging namens de leerlingen het woord voerde, typeerde de opleider in de heer Reyn, die tot verba zing van de leerlingen nog nooit tot knuppel of wapen stok zijn toevlucht had behoe ven te nemen. Er was ook belangstelling van "Bemetel" en "De Eenheid". Wij zullen de jubilaris graag nog vele jaren in ons midden zien. directiekamer heeft onze di recteur, de heer A. J. Bouman, de jubilaris toegesproken in bijzijn van zijn vrouw en 2 kinderen, en van zijn superieu ren. Al met al is het voor de heer Kort een fijne dag ge worden, waaraan hij, naar wij hopen, nog lang leuke herin neringen zal bewaren. W. H. Plemper Op dinsdag 10 september 1968 werd de heer W. H. Plemper, technisch beambte op de Oranje Werf, letterlijk en figuurlijk in het zonnetje gezet. Niet alleen in de dagelijkse omgeving staat deze jubilaris met 25 dienstjaren bekend als een prettig collega, maar ook als leider van de Reddings ploeg op de Oranje Werf zorgt hij voor de nodige inspiratie en de goede sfeer bij de oefe ningen. In deze geest wensen wij hem nog vele goede en werkzame jaren. Blijmoedig, zoals de heer H. H. Jacobi zelf is, aanvaardde zijn chef de nogal ingewikkelde berekening voor de vaststel ling van dit 25-jarig jubileum. Op donderdag 12 september 1968 werd de genegenheid voor deze scheepsbouwkun dig medewerker van het M.M.D. niet "omzeild". De heer Jacobi zorgde voor vele geslaagde stabiliteitsbe- rekeningen en wat ook uiter mate belangrijk is: voor een onnoemelijk aantal geslaagde dagen. Daarvoor alle eer aan deze jubilaris, gepaard aan het de vies: "Houden zo". J. Groenendaal, W. de Haas, A. van Luyk en echtgenotes. H. H. Jacobi C. den Ouden Op vrijdag 13 september j.l. werd onze bankwerker, de heer C. den Ouden, met zijn vrouw en 2 kinderen per auto van zijn woning afgehaald en in de directiekamer gehuldigd, in bijzijn van zijn superieuren, in verband met zijn 25-jarig dienstverband. Wij wensen de heer den Ouden, voor zichzelf en zijn gezin, nog heel veel gelukkige jaren toe en hopen dat hij nog heel lang en met veel genoegen op deze jubi leumdag zal kunnen terugzien. De heren J. Groenendaal (Ma chinebouw), W. de Haas en A. van Luyk (beiden Loonaf- deling) hebben op 12 septem ber j.l. hun 25-jarig jubileum gevierd. In een gezellige bijeenkomst bracht de directie hen de dank over voor het vele, wat zij al die jaren voor het be drijf hebben gedaan. Daarna werden de jubileumgeschen ken uitgereikt en onder het genot van een kopje koffie nog wat nagepraat.

Het Zeskant | 1968 | | pagina 12