25 JAAR BIJ VERSCHURE BEDRIJFS E.H.B.O. DE KLOP OOIEVAAR OP BEZOEK BIJ VERSCHURE Maandag 11 november 1968, Verschure's medewerker op de scheepswerf, de heer D. Vellinga, wordt door directie, chefs en collega's gehuldigd ter gelegenheid van zijn 25- jarig dienstverband. De ondoordringbare mist bui ten kon niet verhinderen, dat er op deze maandagmorgen bij de ontvangst en het gezel lig samenzijn een bijzonder zonnige sfeer heerste. Daar voor waren dan ook alle voor waarden aanwezig: een nog betrekkelijk jonge jubilaris, die goed voor zijn werk is en bij de leiding en zijn collega's goed staat aangeschreven, hartelijke toespraakjes, ver gezeld van cadeaus, en een bloemenhulde voor Mevrouw Vellinga. "Een dag, waar je een pretti ge herinnering aan bewaart", vond de heer Vellinga. De volgende dag, dinsdag 12 november 1968, scheen er een uitbundige zon ter be groeting van onze jubilaris, de heer W. M. Kampers, ijzerwer ker op de scheepswerf. "Bescheidenheid siert de mens" en ais je daarbij onder de meest uiteenlopende om standigheden een goede col- W. M. Kampers legialiteit kunt opbrengen, moet je het gevoel hebben, dat je in je leven geslaagd bent. Dat is zeker van toe passing op de heer Kampers, die in zijn dankwoord naast de directie, zijn superieuren en collega's ook de O.R. be trok voor het feit, dat hij nu met zijn gezin in de feeststoe- len had kunnen plaats nemen. Wij wensen beide jubilarissen nog vele goede en gezonde jaren in en buiten het bedrijf. Een prettige ervaring en een E. Th. Kooijman mooie, blijvende herinnering vond de heer E. Th. Kooijman de huldiging door directie, chefs en collega's, die op maandag 25 november 1968 plaats had. De heer Kooijman, die con structeur is op tekenkamer inbouw, begon zijn loopbaan bij Verschure in 1943 als leer ling bankwerker. Na het be halen van het Bemetel-diplo- ma en het volgen van enkele aanvullende theoretische cur sussen verhuisde hij in 1947 naar de tekenkamer. In 1949 meende hij zeebenen te heb ben, maar de roep van Ver schure was doordringender dan die van de zee en de heer Kooijman nam spoedig na dit uitstapje z'n oude plaats ach ter het tekenbord weer in. Hij verricht zijn werkzaamhe den bekwaam en is een rustig mens in de omgang. Daarvoor werd hem en zijn vrouw, die hem trouw ter zijde staat, op deze dag terecht hulde ge bracht. Wij wensen de heer Kooijman nog veie goede, gezonde en werkzame jaren. De bedrijfs-E.H.B.O.-ploeg van De Klop heeft zich in de finale geplaatst door het veroveren van de tweede plaats in de wedstrijd in het kader van de Federatie Bedrijfs-E.H.B.O.'s Merwedestreek, die op 9 november jl. bij Johan de Witt te Dordrecht werd ge houden. De tegenstanders waren de EMF, Den Haan, de Holland en de Vries Robbé. In de ploeg van Den Haan moesten de Kloppers hun meerdere erkennen. Een fraaie beker was de beloning voor de tweede plaats van onze ploeg. Op zondag 3 november 1968 werd het ge zin Ophuizen verblijd met de geboorte van een flinke zoon. De heer des huizes, die baas is op de scheepswerf van Verschure, wachtte op maandagmorgen ter ere van dit zondags kindje een verrassing. Een ploegje mede- wekers toonde hun artistieke talent. Het resultaat vindt U hierbij afgebeeld: een kersvers gebrande ooievaar, die zich van het gure klimaat niets heeft aangetrokken.

Het Zeskant | 1968 | | pagina 12