HEEFT 'M NU OOK! VERSCHURE Z'n eigen hobby-garage, annex fotoatelier. Net als over de IJ- tunnel is er heel wat gewikt en gewogen. Maar de initiatiefnemers hebben over dit plan geen 120 jaar gedaan. En als het gebruik even intensief wordt als van de tunnel, dan is het bestuur van de Hobbyclub-Verschure beslist niet ontevreden. De heer P. Verschure was naar Amsterdam gekomen om op vrij dag 15 november 1968 's avonds om half zes met een druk op de knop het startsein te geven voor veel Verschure-doorsmeer- beurten. Voordien waren bestuurleden en hulpvaardige handen avond aan avond bezig geweest om de door de directie ter be schikking gestelde ruimte het aanzien van een modern geoutilleerd garagebedrijf te geven. Ze zijn daarin voortreffelijk geslaagd. Na de symbolische opening, waarbij de aanwezigen kennelijk een ogenblik stilte in acht wilden nemen voor al het voorafgegane beraadslaag en geploeter, was er een gezellig samenzijn in de ontvangruimte op de scheepswerf. Voorzitter Antonisse bracht namens het bestuur van de Hobby club van Verschure de dank over aan de leden en alle medewer kers, die zich hadden ingespannen om deze etappe te bereiken. Onze aloude relatie, de fa. Wilkens, was ook enthousiast en voor zag de garage voor niks en niemendal van een passend tintje. "Draagt elkanders lasten en helpt elkaar de brug op". Een tableau van niveau. Ook de leverancier van de gereedschappen had voor de Hobby club een paar mooie presentjes over. "Laten we hopen, dat dat in in de toekomst allemaal zo blijft", voegde voorzitter Antonisse aan z'n praatje toe. Er zijn nu ai ruim 100 garage-leden en een tiental fotoclub-leden. Het bestuur is optimistisch en verwacht, dat de "Kat-uit-de-boom- kijkers", waar de heer Bax over sprak, vroeg of laat door de knieën zullen gaan. Wij twijfelen er niet aan of de H.C.V. (Hobby Club Verschure) zal een groot succes worden. Om misverstanden te voorkomen: Brommers worden bij de H.C.V. niet geweerd!

Het Zeskant | 1968 | | pagina 14