gerwerktuigen. Hoewel deze situatie niet on bevredigend is, wordt verwacht dat in de toe komst het grootste deel van de produktiecapa- citeit met offshore produkten zal worden bezet. De investeringen in 1989 beperkten zich in hoofdzaak tot het instandhouden van het pro- duktie-apparaat. Voor Gusto-Staalbouw werd op de werf te Schiedam een grote Stelcon vloer gelegd ten behoeve van de bouw van welljackets. Produktgroep Mijnbouw en Transport Zoals wij reeds eerder mededeelden zijn de produktiebedrijven van Verschure te Amster dam ondergebracht bij de produktgroep bag ger. De afdeling Engineering heeft verschil lende opdrachten uitgevoerd, waaronder twee tinzuigers met wasinstallaties voor Thailand. De produktie van de reparatie-afdeling, de Oranjewerf zette zich in stijgende lijn voort. De bouw en de inrichting van een nieuwe machinefabriek werden in 1969 voltooid. De afdeling polyesterbouw vervaardigt in hoofd zaak casco's voor jachten en zwembadonder delen. De aflevering van de casco's ontwikkel de zich gunstig. De zwembadonderdelen om vatten verstelbare zwembadvloeren, zwem badelementen en kleuterbaden. Zij worden op de markt gebracht onder de naam „Polyma- rin". Bij De Machinefabriek Noordwykerhout (D.M.N.) werd voortgang gemaakt met de ontwikkeling en fabricage van eigen produk ten. Zo werden in samenwerking met of via het Technisch Bureau Mechanisering en Auto- matisering-Europe N.V., waarin D.M.N. voor 50% deelneemt, nieuwe licentiecontracten uit Engeland en Duitsland verkregen voor de ver koop en fabricage van reverse jet stoffilters, krimptunnels ontwikkeld voor palletverpak king en andere produkten ten behoeve van de mechanisering en automatisering van pro- duktielijnen in de voedingsmiddelen- en pro cesindustrie. De verkoop van de reeds in li centie verkregen roterende doseersluizen

Het Zeskant | 1970 | | pagina 13