OPDRACHT VOOR GUSTO STAALBOUW GUUS - TO Gusto Staalbouw ontving van Shell U.K. opnieuw opdracht tot het bouwen van een dek. Dit 6-potige platform 43 meter lang, 23 meter breed en 16 meter hoog bestaat uit een boven- en benedendek met een totaal gewicht van 950 ton. Het werk zal in de maand juli geklaard moeten zijn. Zowel opdrachtgever als Staalbouw hebben het volste vertrouwen in een tijdige aflevering van dit forse constructiewerk, omdat men ook bij Gusto Staal bouw van aanpakken weet. Naast deze opdracht van Shell kunnen wij nog melding maken van 3 niet minder eervolle opdrachten. Voor I.C.I. Rozenburg heeft Staalbouw opdracht gekregen tot montage van de staalconstructies en pijpleidingen van een ethy- leen-zuiveringsinstallatie. Tevens kwam van I.C.I. de opdracht binnen tot het aanleggen van de perspexinstallatie nr. II. Binnen kort zal ook een begin worden gemaakt met de montage en de montage van de ruwgasreinigings-installatie van Hoogoven 5. Vooral nu Gusto Staalbouw twee dekken voor de Shell bouwt, is ze blij tijdelijk te kunnen beschikken over magazijn-ruimte in het voormalig magazijn van de Polyesterbouw. Er bestaat nu de mo gelijkheid de materialen gescheiden te houden en daarnaast is ook de veiligheid in de Montagehal er mee gediend. - S*1*' "77 S» I Rob van Loopik, jeugdraad-lid van Gusto heeft nagedacht over het ontstaan van Gusto. Zijn fantasie leidde tot deze tekening. Tal van grapjes zijn geslopen tussen de noeste werkers van de bedrijven van Werf Guus Smulders en To Conijn. Het zal rond 1900 zijn geweest. Misschien wil hij ons ook eens laten zien hoe hij denkt over het bedrijf in het jaar 2000. Of wilt U dat doen Uw tekening is welkom bij de redactie. fVK.s h L"Tvl 72

Het Zeskant | 1970 | | pagina 12