DISCOBAL BIJ DE KLOP cesvol en waardevol was deze korte proefneming in elk geval wel, en er zijn perspectieven mee geopend voor de verdere ont wikkeling van de bestaande motor. Meer cilinders per jaar Niet alleen de researchafdeling werkt op volle toeren, ook aan de verkoop van de Smit-Bolnes motoren wordt verder „gesleu teld". Momenteel bedraagt de produktie-capaciteit 250 cilinders per jaar. Men wil dit opvoeren tot 400 cilinders per jaar. Van de geproduceerde cilinders gaat ongeveer 50% naar baggervaar- tuigen, terwijl de andere 50% wordt geïnstalleerd in grote vracht schepen, veerboten e.d. Chef verkoper, Drs G. W. Dreijer, werkt aan de omzetvergroting, niet alleen in Nederland, maar ook in Scandinavië, in Engeland, in Griekenland en in enkele andere landen. Vooral in genoemde landen kan beschikt worden over actieve agenten. Om de verkoop te bevorderen, zullen de agenten eind van dit jaar naar Nederland komen, om zelf een kijkje te nemen in de „kraam kliniek" van de Smit-Bolnes dieselmotoren in Zierikzee. Op 3 april jl. was dan eindelijk het tijd stip aangebroken, waarnaar de jeudige werknemers van De Klop met verlangen hadden uitgekeken. De personeelsvereniging organiseerde nl. op deze datum een discobalavond in de bedrijfskantine. Deze anders zo ongezel lige ruimte was speciaal voor dit evene ment door een uit de jeugd gestichte werk groep met behulp van netten, slingers, ballonnen, gekleurde lampen e.d. omge toverd tot een sfeervolle zaal. Nadat de heer F. O. Gort, voorzitter van de personeelsvereniging, een 50-tal „Klop pers" had verwelkomd, zorgde een disc- jockey ervoor, dat de ene tophit na de andere luid door de kantine klonk. Leen Korporaal, degene bij wie het idee was ontstaan een dergelijke avond te houden, begaf zich met een danspartner als eerste paar op de dansvloer. Het werd een geslaagde non-stop dans avond, die bij alle aanwezigen bijzonder in de smaak is gevallen en dan ook zeker voor herhaling vatbaar is.

Het Zeskant | 1970 | | pagina 9