DE 1e VAN 179 PERSONEELSAVOND SMIT KINDERDIJK Drie en een halve kilometer betonpaal, verdeeld in 179 „mootjes" van 20 meter, zijn er nodig om de nieuwe afbouwkade bij Smit Kinderdijk een stevige fundering te geven. In het Zeskant van april jl. schreven wij over de bouwplannen bij Smit Kinderdijk, die noodzakelijk zijn omdat door het afsluiten van de zeearmen de waterstanden en -stromingen, zich wijzigden. Ondanks tal van onzekere factoren ook wat betreft financiële overheidssteun bij de aanpassingswerken zijn er bepaalde werk zaamheden, die gewoonweg moeten gebeuren. Een van die karweien is bij Smit Kinderdijk de aanleg van een nieuwe afbouwkade langs de Noord. Met dit belangrijke werk werd op 9 november jl. officieel een begin gemaakt door het heien van de eerste paal. Gewoontegetrouw ging dit met enige feestelijkheden gepaard. Directie en de Kleine Commissie van de Ondernemingsraad, alsmede andere genodig den trotseerden een stevige bries om te zien hoe de eerste paal de grond werd ingemept. De secretaris van de OR, de heer W. van Zeist, gekleed in smetteloos wit, verrichtte deze „operatie". Klap voor klap ging het betonnen potlood de bodem in. Als eerste van 179 van dergelijke palen. In juli volgend jaar moet de nieuwe afbouwkade gereed zijn. Foto 1: Hier komt de nieuwe afbouwkade te rusten op 179 palen. Foto 2: De heer W. van Zeist was voor deze gelegenheid opper- heier. Onze personeelsvereniging organiseerde op 6 november j.l. haar eerste feestavond van dit seizoen. In het Ontspanningsgebouw Smit Kinderdijk. De voorzitter verwelkomde in zijn openingswoord alle leden met hun dames en wenste hun een prettige avond toe. Ook de directieleden werden in het welkomstwoord betrokken en dank gebracht voor hun aanwezigheid. Speciale waardering werd uitgesproken voor de financiële bijdrage die de Personeelsver eniging jaarlijks mag ontvangen van de directie, zonder welke het niet mogelijk zou zijn het hoogstaande peil van de feest avonden te bereiken. Hierna kreeg het gezelschap „Sempre Avanti" uit Leiden de ge legenheid haar kunnen te vertonen. Dit gezelschap voerde in een muzikale show de aanwezigen mee naar verre landen, op een wijze die kunstzinnig zeer verant woord was, terwijl hun humoristische ontboezemingen tot dave rende lachsalvo's aanleiding gaven. Al met al kan gesproken worden van een zeer geslaagde avond, waaruit gebleken is dat amateurverenigingen een peil kunnen be reiken dat beroepsgezelschappen zeer dicht benadert. 162

Het Zeskant | 1970 | | pagina 10