40 JAAR BIJ VERSCHURE k v 4 JL?t 25 JAAR BIJ GUSTO 25 JAAR BIJ VERSCHURE Op dinsdag, 3 november 1970, heeft de directie van Verschu- re de heer H. J. Bredero en zijn echtgenote ontvangen en hem gehuldigd voor 40 jaar trouwe dienst en plichtsbe trachting als plaat-constructie werker op de scheepswerf. De heer Hartman was er om als vertegenwoordiger van de Burgemeester van Amsterdam de jubilaris de bronzen me daille, behorende bij de Orde van Oranje Nassau uit te rei ken De heren Bax en Hartman heb ben de jubilaris hartelijk toe gesproken, waarbij de nadruk gelegd is op de kwaliteiten van de jubilaris als mens en als vakman. De heer Bax merkte daarbij nog op, dat het hem als di recteur van Verschure met trots vervult, als een van de H. J. Bredero medewerkers zoals nu weer de heer Bredero, een konin klijke onderscheiding ont vangt. Voor Mevrouw Bredero was de bloemenhulde van de dag als dank voor de steun, die zij reeds zo vele jaren aan haar echtgenoot verleend heeft. Wij wensen deze nieuwe dra ger van het gouden Verschu- re-insigne toe, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid zijn werkzaamheden voor ons be drijf mag verrichten. A. P. den Hollander J. G. van Raay Op 6 november j.l. was er voor de directie van Werf Gusto weer reden de vlag in top te hijsen. De heren A. P. den Hollander, die op 25 oktober 1945 als ko ker-hakker en J. G. v. Raay, die op 8 november 1945 als plaatwerker in dienst kwamen, werden op deze dag er aan herinnerd dat zij 25 jaar gele den bij Gusto begonnen waren. Dit was ook de reden dat zij door de directie in het zon netje werden gezet. Naast de vele waarderende woorden voor hun trouwe medewerking ontvingen zij nog de gebrui kelijke geschenken. Ook de dames werden op deze dag niet vergeten. Na de uitreiking van het ge tuigschrift met penning van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel door de heer Dirk zwager was er tijd voor een gezellig samenzijn. De feeste lijke ontvangst werd met een rondleiding door de modellen- zaal beëindigd. In de maand november 1970 waren de volgende werkne mers 25 jaar aan het Verschu- re-bedrijf te Amsterdam ver bonden: Maandag, 2 november 1970 was het jubileumdag en feest voor de assistent-chef teken kamer scheepsbouw, de heer A. v.d. Adel. De heer v.d. Adel kent het be drijf reeds van voor de oor log, toen hij er enkele jaren als scheepsbouwkundig tekenaar werkzaam was. Zijn huidige funktie bekleedt hij sedert 1 april 1958. De heer v.d. Adel bereikt vol gend jaar de pensioengerech tigde leeftijd. A. v.d. Adel 1968 werkvoorbereider is bij de afdeling in- en afbouw op de scheepswerf. De heer Van Vliet is als leer ling-bankwerker bij Verschure in dienst getreden. Tot januari 1961 was hij werk zaam als bankwerker, waarna zijn aanstelling als voorman bankwerker volgde. R. van Vliet Op maandag, 16 november 1970 zijn op de afdeling order- beheer de bloemetjes buiten gezet voor jubilaris de heer C. J. B. C. Scheijde, admini stratief medewerker op deze afdeling. De heer Scheijde kwam als 23-jarige in dienst van Ver schure als assistent bij de ad- |S§i Eveneens op maandag, 2 no vember jubileerde de heer R. van Vliet, die sedert 22 april C. J. B. C. Scheijde ministratie van de reparatie rekeningen. Wij danken deze jubilarissen voor de diensten, die zij ieder op hun terrein gedurende 25 jaar aan het bedrijf bewezen hebben en hopen, dat zij en hun familie een prettige herin nering aan de jubileumviering zullen bewaren. 163

Het Zeskant | 1970 | | pagina 11