mamm 1 - JSPgjjf Tssmrn Zaterdag 12 december jongstleden kwam er eindelijk een eind aan de woningnood van de sportclub van Gusto, „Goede Sport Staalt" (G.S.S.). Om twee uur werd het nieuwe clubgebouw op feestelijke wijze geopend. Samen met Marian Oosthof, dochter van een der bouwers, had de heer M. van Houselt een lintje doorgeknipt waaraan twee voetbal schoenen hingen. Hiermee maakte hij de weg vrij voor de genodigden om het bouwwerk te bezichtigen. Na het doorknippen van het lint sprak de heer Van Houselt: „Het is gebruikelijk, dat na het voltooien van een bouwwerk de architect wordt bedankt en ook de heier. Maar hier hoeft dat niet. Uw mensen heb ben het allemaal zelf gedaan. Een knap staaltje werk enin zo'n korte tijd. Mag ik de wens uitspreken dat dit clubgebouw U en de vereni ging veel vreugde mag schenken. Ik heb geen nooduitgang voor de scheidsrechter kunnen ont dekken, dus neem ik aan dat U op een sportieve wijze de wedstrijden wilt spelen." De heer N. Mout, voorzitter van G.S.S., dankte de heer Van Houselt voor zijn vriendelijke woor den en voor de openingshandelingen. „Onze mensen hebben dit werk in een paar maanden voor elkaar gebracht. Daarom was het nog hard werken om het van daag te kunnen openen. Net als bij U op de werf, was het ook hier, dat de laatste schilder met de loodsboot van boord moest." Na de toespraken dronk men gezellig nog een glaasje en deed men zich tegoed aan hartige hapjes. Het clubhuis van G.S.S. bevat naast de kantine een bestuurskamer, twee kleedlokalen en een scheidsrechterskleedkamer. Zo ziet U maar weer, waar een wil is, is een weg. Verschure's feestavond 1970 Het diner-dansant, dat de directie van Verschure aan het eind van het jaar aan zijn medewerkers aanbiedt, die jubileerden of die het bedrijf met pensioen verlieten, heeft dit keer een ietwat andere aankleding gehad. De stemming heeft daar beslist niet onder geleden, want het is als zo vele keren een bijzonder gezellige aangele genheid geworden, waaraan door alle aanwezi gen met groot enthousiasme is meegewerkt. De plaats, waar de feestelijkheden zich afspeel den, was ook nu weer het Apollo-paviljoen in Amsterdam Zuid en de datum waarop dit ge beurde was vrijdag 27 november 1970. De directie van Verschure heeft er in de namid dag van die dag zijn jubilarissen met 25 dienst jaren en zijn medewerkers, die in 1970 met pen sioen gingen, ontvangen om hen persoonlijk te bedanken voor de aan het bedrijf bewezen dien sten. Bij deze gelegenheid heeft de heer Bax de eer ste zilveren insignes aan zijn medewerkers uit gereikt. In de vooravond hebben de overige genodigden, onder wie jubilaris, de heer P. J. M. Verschure met zijn echtgenote zich bij het gezelschap ge voegd. Bij zijn tafelrede overhandigde de heer Bax de heer Verschure als aandenken een ju bileum-album. Om spijs en drank goed tot hun recht te laten komen hebben Anneke Grönloh en andere ar tiesten bij tussenpozen hun artistieke prestaties ten beste gegeven. Al met al kan gezegd worden, dat het weer een buitengewoon geslaagd festijn is geweest, waar aan de feestgangers met veel genoegen zullen terugdenken. Daarvoor dank aan de medewerkers, de organi satoren en niet in de laatste plaats aan de directie van Verschure. 25

Het Zeskant | 1971 | | pagina 25