JAAC ZESKANT IA AI /I SEAM 4 Toen de redactie van het Zeskant mij vroeg om bij de aanvang van het 25ste levensjaar van ons Zeskant een kort woordje te schrijven, re aliseerde ik mij pas, hoe gewend wij zijn ge raakt aan de verschijning van ons personeels orgaan. Wij vinden het allemaal gewoon en heel normaal dat dat maandelijks gebeurt en hebben de no dige kritiek. Toch geloof ik te mogen stellen, dat wij het Zes kant niet graag zouden missen, want wij lezen daarin nieuws over onze produkten en over de mensen, die daar achter staan. Iets, dacht ik, waar wij allen zonder uitzondering trots op mo gen wezen. Proficiat, Zeskant, nog heel veel jaren worden je door onze Verschure-gemeenschap toege wenst. A. J. C. BAX Directeur Verschure Als directie van Smit Kinderdijk voelen wij ons toch wel geroepen bij het begin van de 25e jaargang van het Zeskant hier zeker aandacht aan te besteden. Deze aandacht spitst zich voornamelijk toe op hen, die in al deze jaren zoveel werk hebben ver zet, om het Zeskant in al zijn verschijnings vormen, door de jaren heen, een inhoud en een uiterlijk te geven. Wij weten, dat het vooral in de beginjaren erg moeilijk was, maar tegenwoordig nog wel zeer moeilijk is, om voor suggesties voor de inhoud de medewerking uit de bedrijven te krijgen. Niettegenstaande deze moeilijkheden, slagen de diverse redactieleden en medewerkers er prak tisch altijd in dit Zeskant tot een door alle I.H.C.- ers gelezen blad te maken. Dank aan de redactie en medewerkers en veel sterkte en inspiratie voor de toekomst. A. J. BOUMAN Directeur Smit Kinderdijk IR. W. M. BURCK Directeur Smit Bolnes Het 25-jarig jubileum van ons personeelsorgaan is een gebeurtenis, die het alleszins waard is daaraan aandacht te besteden. Hoewel ons nog jonge bedrijf niet de volle 25 jaar van ons Zeskant heeft kunnen „profite ren", bied ik u bij het bereiken van deze belang rijke mijlpaal toch mijn welgemeende gelukwen sen aan. Personeelsorganen zijn merkwaardige dingen. De lezers zijn er nooit tevreden over, en toch grijpt men er naar zodra het in de brievenbus valt. De redacties hebben de ondankbare taak om met een minimum aan medewerking uit het be drijf toch steeds weer een leesbaar produkt af te leveren. Nu ons Zeskant 25 jaar wordt, is een gelukwens aan de redacteuren zeker op zijn plaats. Zij hebben door alle jaren heen een constante kwaliteit van ons blad kunnen handhaven, en ik weet uit ervaring hoe moeilijk het meestal voor hen is om geschikte kopij uit de handen van onze medewerkers te krijgen. In de I.H.C.-groep gebeuren steeds meer nieuwe dingen, en ik acht het van belang, dat allen hier van op de hoogte blijven. Slechts dan is het mogelijk, die merkwaardige I.H.C.-sfeer, ont staan uit een grote liefde voor ons werk, gekruid met het nodige gekanker, te behouden. Zeskant: veel succes in de volgende 25 jaar I Ir. J. M. DONKERS Directeur MTE Met uw goed verzorgd en rijk geïllustreerd per soneelsorgaan verstrekt u niet alleen aan onze medewerkers/-sters, maar ook aan hun gezin nen interessante informatie over ons concern, haar produkten en haar personeel. Voor ons is het als gespecialiseerd bedrijf be langrijk ook kennis te kunnen nemen van wat er bij andere maatschappijen in de I.H.C. gebeurt. Ik ben er van overtuigd, dat in de toekomst de behoefte aan een goede communicatie steeds belangrijker zal worden. Gaarne wens ik u als redactie alle succes bij uw ongetwijfeld moeilijke maar anderzijds ook boeiende taak.

Het Zeskant | 1971 | | pagina 4