JMC /I M INI MAC ZESCANT Bladerend in de Zeskanten van omstreeks 1956/1957, word ik een tikje weemoedig. De gemoedelijke sfeer, die destijds op de bedrij ven heerste, komt mij bij het inzien van deze oude uitgaven tegemoet. Ik zie een foto van werknemers van De Klop, genomen na een hengelwedstrijd in de Giessen op 2 juli 1957. De hele ploeg staat stralend met een „baksie" koffie te glunderen. Ik lees een uiteenzetting over het revideren van een stoom machine en volg aandachtig een spannend re laas over een spoedbrief, die door Ir. Smulders in een sportvliegtuigje naar een wachtend K.L.M. toestel, met bestemming Zuid-Amerika, werd gevlogen. Naarmate de I.H.C. zich ontwikkelde en uit breidde, groeide ook het Zeskant mee. Het formaat werd volwassener, de opzet moderner. Ik vind de belangrijkste eis, waaraan een goed personeelsblad moet voldoen, het weergeven van de stemming in een bedrijf, in dit geval de typische l.H.C. sfeer. De Zeskant-redactie is hierin mijns inziens voor treffelijk geslaagd, en ik hoop dan ook dat zij in de toekomst op deze weg verder zal gaan. IR. C. DE GROOT Directeur De Klop „Foto in bruikleen afgestaan door Haarlems Dagblad/ Oprechte Haarlemsche Courant". Zeskant, proficiat met je 25-jarig bestaan I Proficiat ook redactieleden, opmakers, drukkers en allen, die in al die jaren inhoud hebben ge geven aan ons l.H.C.-blad. Echter vooral proficiat aan allen, die dit goede concernblad lezen en daardoor op de hoogte blijven van het ,,Werk aan de winkel" in de be drijven, van hun uitbreidingen en ontwikkelingen, van de trouw der jubilarissen, van de persoon lijke vreugden en verdrieten van de medewer kers en die tenslotte genieten (of niet) van de speelse uitlatingen van ons aller Argus. Vanuit D.M.N.: nog vele jaren I C. P. J. TIMMER Directeur DMN F. E. M. SMULDERS Directeur Gusto Het is een voorrecht in deze jubileum-uitgave uiting te mogen geven aan mijn waardering voor Het Zeskant. Ik meen te mogen zeggen, dat het in een behoefte voorziet als communicatiemiddel voor het personeel van onze bedrijven, en dat de redacteuren er in geslaagd zijn de inhoud op een zodanig peil te brengen dat het door zeer velen met belangstelling wordt gelezen. Daarmee en uiteraard met het jubileum van het Zeskant wens ik de redacteuren van harte ge luk en ik spreek de hoop uit, dat zij hun werk kracht nog vele jaren aan het personeelsorgaan van de l.H.C. zullen kunnen wijden. Gaarne bieden wij redacteuren en medewerkers van het Zeskant onze hartelijke gelukwensen aan met het 25-jarig bestaan van ons blad. Wij hebben het altijd met bijzonder genoegen gelezen en wij wensen u voor de toekomst veel succes toe. IR. T. P. DE JOODEN Directeur Smit Engineering 5

Het Zeskant | 1971 | | pagina 5