h NEGEN JUBILARISSEN BIJ DE KLOP y Bij De Klop is het gebruikelijk in december de werknemers, die in de loop van het jaar een bepaalde mijlpaal in aantal dienstjaren bereiken, een feestelijke ontvangst te berei den. Ditmaal waren het er ne gen, die op 21 december jl. met hun echtgenotes waren uitgenodigd gezamelijk hun jubileum te vieren. De burge meester van Sliedrecht was eveneens hierbij tegenwoor dig voor het uitreiken van drie koninklijke onderscheidingen. Bij de binnenkomst ontvingen de dames een kleurrijk hand boeket bloemen, dat er mede toe bijdroeg de bijeenkomst een feestelijk aanzien te ge ven. Ingeleid door de heer De Groot, die het gezelschap ver welkomde, sprak de burge meester de jubilarissen toe. Hij reikte een zilveren en twee bronzen eremedailles verbon den aan de Orde van Oranje Nassau uit aan resp. een gou den jubilaris en twee jubilaris sen met een veertigjarig dienstverband. Het gouden jubileum werd gevierd door de heren A. J. Korevaar (baas scheeps bouw) en J. van Leeuwen (af schrijver). Aan de heer Van Leeuwen werd bij bevordering het koninklijk zilver toege kend. Aan de heer Korevaar was dit ereteken in zilver reeds eerder verleend bij de viering van zijn veertigjarig dienstverband. Het veertigjarig jubileum herdachten de heren J. Hoek water (brander) en P. C. Vis ser (kraandrijver), die beiden vereerd werden met koninklijk brons. Het zilveren jubileum werd gevierd door de heren A. v. d. Herik (elektr. lasser), J. de Koek (ijzerwerker), P. Korevaar (administrateur), A. Mes (bankwerker) en D. Slin gerland (ijzerwerker). Na het uitreiken van de ko ninklijke onderscheidingen, werden de jubilarissen toege sproken door de heer De Groot. Hij richtte hierbij een blik naar het verleden, op het heden en op de toekomst. Hij feliciteerde de jubilarissen en bracht hen namens het bedrijf dank voor de betoonde trouw. Hij overhandigde aan elk van hen het Vererend Getuig schrift van de Ned. Mij. v. Han del en Nijverheid, alsmede de gebruikelijke gratificatie. Drie zilveren jubilarissen kregen bovendien een gouden pols horloge met inscriptie, twee een ander waardevol ge schenk. De heer J. Hoogendoorn sprak gelukwensen uit namens het personeel. Tot slot heeft de heer P. Korevaar namens alle jubilarissen een dankwoord gesproken. 40

Het Zeskant | 1971 | | pagina 12