O ÉFA P. T. VISSER Op 10 december jongstleden overleed op de leeftijd van 61 jaar de heer P. T. Visser, werkvoorbereider bij Smit Kinderdijk. De begrafenis vond plaats op maandag 14 december te Alblas- serdam. Bijna 33 jaar is de heer Visser in onze dienst geweest. Eerst als ijzerwerker en later, nu ongeveer 10 jaar geleden werd hij om gezondheidsredenen aangesteld als werkvoorbereider. Met hart en ziel heeft hij zich aan zijn werk gegeven. Ondanks zijn soms zeer moeilijke lichamelijke omstandigheden deed hij zijn werk met grote opgewektheid. Zijn collega's met wie hij dagelijks omging missen in hem een goede vriend en het bedrijf een trouwe medewerker. Wij wensen mevrouw Visser alles toe wat zij nodig heeft om het verlies van haar man te kunnen dragen. Wij wensen haarveel moed en kracht. J. Bakker. «V J. C. RIJKEN ■wf.' V Op 20 december j.l. overleed onze ijzerwerker van de afdeling A.V.I., de heer J. C. Rijken op de leeftijd van 48 jaar. De teraardebestelling vond plaats te Krimpen aan de Lek. Vanaf 9 juni 1947 is de heer Rijken bij ons bedrijf in dienst ge weest. Hij behoorde tot die mensen die altijd actief bezig willen zijn en alles op alles zetten om het voor ogen gestelde doel te bereiken. Zo heeft hij ook het vak ijzerwerken geleerd in de kortst mogelijke tijd en zo heeft hij ook zijn werk gedaan. Je kon op hem aan en de baas kon altijd op hem rekenen. Totdat eind maart 1967 hier aan abrupt een einde kwam door zijn ziekte. Dat was voor hem een geweldig moeilijke opgave en wij denken met bewondering aan de wijze waarop hij deze geweldige tegenslag heeft gedragen. Wij denken ook aan mevrouw Rijken, die een gevoelig verlies moet lijden nu zij haar man moest afstaan. Wij wensen haar en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. J. Bakker. L. F. HERNANDEZ DIEZMA 21 december 1970 kwam de ontstellende tijding binnen dat in de nacht van zaterdag op zondag was overleden de heer L. F. Her nandez Diezma. De heer Hernandez - die de leeftijd van 41 jaar bereikte - was reeds 7 jaar bij Gusto werkzaam als machinale bewerker in de afdeling scheepsbouw-binnen. Wij hebben hem in die tijd leren kennen als een zeer ijverig medewerker, die door chefs en col lega's zeer werd gewaardeerd. Het is dan ook moeilijk voor te stellen dat deze opgewekte, spaan- se collega niet meer in ons midden terugkeert. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw en kin deren en de verdere familieleden. Wij wensen hun zeer veel sterkte toe. G. P. A. v. Wieringen ing. Por la manana del dia lunes 21.12.70 nos llegó la triste nueva del fallecimiento del senor L. F. Hernandez Diezma en la noche del sabado a domingo. Senor Hernandez que llegó a la edad de 41 anos habla trabajado en nuestra impresa ya durante 7 ahos como ajustador mecanico en el servicio "scheepsbouw binnen". En dicho periodo el fallecido se dio a conocer come un colabora- dor muy diligente que fué estimado mucho por sus superiores y colegas. Es muy dificil imaginarse que este colega espanol alegre no volvera entre nosotros. Nuestra simpatia se dirige en particular a su esposa, sus ninos y los otros parientes. Les deseamos la fuerza y el consuelo que necesitan en estos dlas muy dificiles. AAD DE GROOT Donderdag 7 januari kregen wij het ontstellende bericht dat Aad de Groot 's avonds tevoren een noodlottig ongeluk had gekregen en enkele uren daarna in het ziekenhuis was overleden. Er was diepe verslagenheid bij ieder die dit bericht hoorde en speciaal bij degenen die dagelijks met hem samenwerkten. Op 17 augustus 1970 begon Aad in onze leerschool aan de Be- metelopleiding, aanvankelijk de plaatconstructie, gevolgd door een succesvolle overplaatsing naar de bankwerkerij, waar hij als leer ling met veel enthousiasme, plezier en leergierigheid de voorko mende montages verrichtte. Aad had zijn loopbaan al uitgestippeld en werkte er hard voor. Behalve zijn werk bij D.M.N., de parttime-cursus aan de VIiet- school te Voorburg en het vormingswerk te Leiden, studeerde hij ook nog hard aan de avond-M.T.S. te Leiden, hetgeen zijn vrije tijd voor een groot deel in beslag nam. Wij hebben Aad leren kennen als een prettige, veelbelovende jon geman, collegiaal en correct in de omgang, voor wie, gezien zijn karakter, zijn resultaten op de scholen en zijn praktisch werk bij ons in het bedrijf, een goede toekomst was weggelegd. Helaas heeft Aad deze verwachtingen niet kunnen waarmaken. De grote belangstelling, getoond door de aanwezigheid bij de uit vaartdienst en door de grootse bloemenpracht, moet voor de ouders, zusjes en verloofde het bewijs zijn van de genegenheid en vriendschap van velen voor Aad, zoals hij ook voor ons in onze herinnering blijft. Dat zij hierin troost en sterkte vinden, om dit zware verlies te kunnen dragen. C. P. J. Timmer, dir. A. LAGENDIJK Op 21 januari j.l. ontvingen wij het ontstellende bericht dat was overleden de heer A. Lagendijk. Ruim 29 jaar hebben wij de heer Lagendijk bij Gusto in ons mid den mogen hebben. Gedurende de laatste jaren was hij bij ons bedrijf werkzaam in de funktie van hakker. De heer Lagendijk die de leeftijd van 55 jaar bereikte, leed aan een ziekte waarvan wij allen weten dat geen herstel mogelijk is. Wij verliezen in hem een goede vriend en een zeer prettig col lega. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en ver dere familieleden, die zo plotseling voor dit grote verlies kwamen te staan. Wij wensen hun sterkte toe in deze moeilijke dagen. G. P. A. v. Wieringen ing. 43

Het Zeskant | 1971 | | pagina 15