Fluor manapr van liuslii Schiedam Na dit résumé merkte de heer Smulders nog op, dat hij bezig was aan een sociaal plan. Hoe dat plan er uiteindelijk gaat uitzien, wist hij zelf nog niet, maar hij zou graag daarbij de bijdrage willen hebben van iedereen. Een ander onderwerp was de stijging van de loonkosten. De heer Smulders dacht dat ieder kon meewerken om de gevolgen ervan de baas te blijven. Al was het alleen maar het op tijd beginnen en op tijd eindigen. „Als wij zeggen harmoniseren en als wij zeggen inspraak, dan moet ook iedereen z'n bijdrage daaraan willen leveren", aldus de heer Smulders. Tenslotte wenste hij de aanwezigen een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar toe, en introduceerde hij de gast van de avond: Willy Alfredo, nederlands bekendste sneldichter. Een van zijn improvi saties over Gusto: „Gusto is geweldig, dat stelt ons niet teleur, we hoorden de vriendelijke woorden van onze directeur En dat is een prima mannetje, dat alles doet op z'n gemak, en hij stond hier heel eenvoudig in z'n doordeweekse pak. Ze zijn hier met z'n vieren, ze stellen niet teleur, een heel kwartet is hier de directeur. Zo moet U het begrijpen en dat mag dan ook wel zijn, en dan zijn er nog twee neefjes die heten toevallig Conijn. En dan hebben we nog een mannetje en dat weten we allemaal, die zit in het hoofdbestuur en dat is Verschure, dat is kolosaal Die is nu met vakantie, dat vind ik niet keurig net, zo'n man die had hier mee moeten doen aan de nieuwjaarspret. Maar nu is het hier gezellig, dat weten we allemaal, de nieuwe kantine is geweldig, die is werkelijk ideaal Waar kan je hem zo vinden, je voelt je fit en Strang, alleen bij deze directie toevallig hier in Schiedam." Krachtige woorden en leuk gevonden van de heer Willy Alfredo, die samen met zijn begeleider op het elektronisch orgel, er heel wat gedichten heeft uitgerateld. Natuurlijk was er ook het Gusto Muziekcorps, dat weer eens een staaltje muzikaal kunnen heeft weergegeven. „Het feest was groots en was geweldig, dat weten we allemaal, het georganiseerde was werkelijke fenominaal. Zoals U heeft kunnen lezen, komt het er in 't nieuwe jaar op aan, misschien dat we dan met nieuwejaar weer in die kantine staan. U hoeft hieraan niet te twijfelen, we stellen niet teleur, want wij allen waren net zo enthousiast als onze directeur, want dat is een prima mannetje, dat weten we allemaal, zoals hij stond te preken, dat was werkelijk kolosaal. Nu moet U allen op een rij gaan staan en brul dan maar in koor: onze directeur die is geweldig, die heeft het beste met ons voor." Op 7 januari is de afdeling inkoop bij Gusto Schiedam van locatie veranderd. De afdeling inkoop verhuisde naar de vroe gere afdeling projecten, en deze stationeerde zich weer op de vroegere afdeling inkoop. Ondanks dat het net als alle andere een doodnormale verhuizing was kon onze foto graaf, die toevallig in de buurt was, een uniek plaatje van dit gebeuren schieten. Een van onze werknemers deed dienst als full prof floor manager. Zich niets aantrek kend van de drukte en het kabaal zette hij zijn werk op een overtuigende wijze voort. 37

Het Zeskant | 1971 | | pagina 9