KLOP-POP in Sliedrecht EEN VOLLE BAK Op vrijdag 19 februari j.l., de dag voor car naval, werd er door enige jonge Kloppers in samenwerking met de aldaar gevestigde Personeelsvereniging het eerste „IHC"- Popconcert op touw gezet. Zoals bij reeds eerder te Sliedrecht geor ganiseerde disco-avonden was ook nu weer de kantine sfeervol omgetoverd in een ge zellige bar-dancing door midel van slingers, visnetten, serpetines etc. Om kwart over acht barstte dan eindelijk het zo lang verwachte pop-geweld los De Rotterdamse Blues Underground for matie „Eastern Jam" bracht vol vuur een krachtige en keiharde show ten gehore van verschillende bekende en onbekende pop werkjes, waarvan zoals te verwachten was vooral de traditionele blues-kompo sities (o.a. van Cuby en Steppenwolf, maar ook eigen nummers) en de perfect uitge voerde drum-solo zeer goed bij de jongere Klop-medewerkers in de smaak vielen. We kunnen dan ook rustig stellen, dat deze nog vrij onbekende groep alle verwachtin gen ver heeft overtroffen en volledig heeft bijgedragen tot een zeer geslaagde pop avond, waar de Sliedrechtse jeugd met veel genoegen aan zal terugdenken en die dan ook zeker voor herhaling in aanmerking komt. Ik heb m'n ponton volgeladen, Vol met baggerspullen dat lied kon de expediteur zingen, toen onlangs een ponton met o.m. een Giant 3300", een vracht perspijpen, drijvers en twee vletten naar Zuid-Amerika werd verscheept. Een combinatie van Nederlandse aannemingsbedrijven gaat bij Rosario, aan de Rio Parana in Argentinië een werk uitvoeren. En daar hebben ze al deze spullen voor nodig. 58

Het Zeskant | 1971 | | pagina 14