^IHI'S (W)ERF IBB sir; De nieuwe huisstijl doet ook z'n intrede in de uitvoering van de plaatselijke berichtenblaadjes. "Smit Nieuws" dwarrelde op ons bureau, maar ook al "IHC Smit Nieuws". Wij ontvingen "Gusto Berichten", maar ook "IHC Gusto Nieuws". Heus, het went wel! „De in IHC Gusto Nieuws 19 aangeboden (witte) Mini 1000 is - in tegenstelling tot wilde veronderstellingen/berichten - niet bescha digd bij een ongeval en is nog steeds schadevrij te koop. Het on geval heeft plaats gevonden met een rode Mini." Terecht stond boven dit verhaal „Minimisverstand" Bij Smit Bolnes ging een autopuzzelrit niet door wegens te ge ringe belangstelling." Om de organisatoren toch niet teleur te stel len zal getracht worden deze rit op 12 juni a.s. te laten doorgaan. Waar blijven de deelnemers van vorig jaar?" Die zijn zeker nü al de weg kwijtgeraakt „Afgelopen vrijdag zijn wij met 49 man opgetrokken naar het bow lingcentrum te Noordwijk." Aldus DMN's Domino. „Het verheugt ons dan ook ten zeerste, dat wij op deze avond 24 dames in ons midden mochten hebben, dus de helft van het totaal aantal aan wezigen". Da's duidelijk: de helft van 49 man 24 dames In IHC Smit Nieuws lazen wij onder Te Koop: „Zo goed als nieuwe suede herenjas, maat 46, donkerbruin en 2 mistlampen". Handig voor straks in het najaar. Als de dagen korter worden en je toch op stap moet „Op verzoek van de Metaalbond (aldus Verschure's Informatie brief) zullen in het najaar zes theologie studenten voor een periode van ongeveer 6 weken als ongeschoolde arbeidskrachten bij Ver- schure te werk worden gesteld". Is dit nu arbeidersapostolaat? Soms lees je onbegrijpelijke dingen. Zoals in IHC Gusto Nieuws: „In de scheepsbouwhallen worden regelmatig sekties van hal 4 naar hal 2 vervoerd. De sekties zijn zwaarder dan de bovenliggen de kranen kunnen tillen. Gevraagd: een oplossing voor het ver voer. N.B.: het eventueel verzwaren van de kranen wordt niet als op lossing geaccepteerd." Wat dan? Vinger opsteken. Ja Jantje? Sekties lichter maken, juf!... Leuk bericht voor de wakk'ren van geest, gelezen in IHC Smit Nieuws. „De Stichting Bijzondere Cursussen organiseert in de maand juni een aantal lezingen voor oud-cursisten van de SBC, Technici en andere bedrijfsfunctionarissen. De lezingen beginnen om 9.00 uur en duren tot ongeveer 16.30 uur." Wie dan nog niet slaapt Ook op de werf bij Verschure wordt gebouwd. O.a. wordt een nieuwe kraanbaan aangelegd. Dat betekent heiwerk, zo meldt ons Verschure's Informatiebrief. „Alle betonpalen (elk 22 meter lang) zijn geheid, één op 11/2 meter afstand van de telefoniste SW, die toen wel even van haar stoel was". „Hei-daar", riep ze zeker verschrikt! „Met ingang van 3 mei a.s. zal de ingang tot het bedrijfsterrein aan de Punt worden gesloten voor het verkeer". Aldus Smit Nieuws, toen het nog Smit Nieuws heette. „Alle verkeer zal dan via de por tier op en af dienen te gaan". Die arme man moet maar over zich laten lopen en rijden Domino zag er wel wat in: „Wij geloven ook, dat er voldoende be langstelling zal bestaan voor een zaterdagochtendje golven in Noordwijk". Inderdaad, maar er moet dan wel een briesje staan „Zaterdag 8 mei zijn de vissers onder ideale weersomstandighe den en een volle boot de Oosterschelde opgevaren". Het fanatisme een visje te verschalken kent bij onze collega's van Smit Bolnes geen grenzen. En waar zie je de vis het eerst? Juist, ónder water. Dus klampen we ons onder aan die boot vast en gaan mee. leder z'n meug, vindt ZOMERDIENST De vakanties staan voor de deur en dus gaat ook Het Zeskant het wat kalmer aan doen. Dat betekent, dat het juli- en augustusnummer - net als vorig jaar - gecombineerd zullen worden. Het ge zamenlijke juli/augustusnummer verschijnt medio au gustus a.s. 116

Het Zeskant | 1971 | | pagina 16