IR. C. DE GROOT DIRECTEUR IHC DE KLOP oproeien". Men is gedwongen voorwaarts te gaan óf gedoemd achteruit te gaan. Als dank voor zijn bijzondere verdiensten overhandigde hij een geschenk onder couvert. Tenslotte sprak hij nog enkele woorden in het Engels tot mevrouw De Groot en dankte haar voor de wijze waarop zij haar echtgenoot terzijde staat in de vervulling van zijn moeilijke taak. Vervolgens werd het spreekgestoelte beklommen door de heer J. van Dongen, die namens het gehele personeel gelukwensen aanbood. Hij liet de geschiedenis van ons bedrijf aan het oog voorbijgaan. Hij stond stil bij de periode dat de heer De Groot alleen de scepter over ons bedrijf zwaaide, een taak, die hij later samen met de heer Bax vervulde. Hij merkte verder op dat er sinds die tijd zeer veel veranderd is, zoals de fusie van de IHC-bedrij- ven, de oprichting van IHC Beaver NV en de aanpassing van ons produktieprogramma aan de nieuwe omstandigheden. Dit heeft veel inspanning en aanpassingsvermogen gekost. Nog steeds maken wij een dynamische periode door. De omzet van ons bedrijf heeft door de fabricage van standaard demonteerbare cutterzuigers van het Beaver- en Giant type een sterke groei te zien gegeven. Nog steeds wordt gestreefd naar een produktie- en omzetverhoging, waartoe aanpassings- en uitbreidingswerkzaam heden op het programma staan. Zeer binnenkort zal aan deze plannen uitvoering worden gegeven en de verwachting is, dat IHC De Klop binnen enkele jaren een produktie van 60 of meer eenheden per jaar zal hebben. De heer Van Dongen sprak zijn waardering uit voor de wijze waarop de heer De Groot alle pro blemen, die rond de bedrijfsvoering om een oplossing vragen, onder ogen ziet en met de inzet van zijn gehele persoon deze problemen aanpakt. Namens het gehele personeel van IHC De Klop bood hij de heer De Groot een schommelbank voor de tuin van zijn bungalow aan, alsmede een complete tuin-aanplanting. Dit laatste gebeurde sym bolisch door overhandiging van een papieren rol, waarop alles wat met een tuin te maken heeft was verzameld en op een gees tige wijze opgeplakt. Tot slot van het officiële gedeelte sprak de heer De Groot woor den van dank tot de Raad van Bestuur en tot al zijn medewerkers. Hij was er van overtuigd dat zonder de medewerking van het ge hele personeel nooit datgene gerealiseerd zou zijn wat nu tot stand is gebracht en wat ook in de toekomst nog gedaan moet worden. Hij hoopte dat met medewerking van allen IHC De Klop een goede toekomst tegemoet zal gaan. Hierna werden alle aanwezigen in de gelegenheid gesteld de heer en mevrouw De Groot gelukwensen aan te bieden, waarvan ui teraard een druk gebruik werd gemaakt. Onder gezellige kout, het nuttigen van een drankje en een hartig hapje bleef een groot deel van de genodigden nog enige tijd bij een. Een boerenkapel van de harmonievereniging „Crescendo" en een pianist zorgden voor de muzikale omlijsting van het feestelijk gebeuren. 103

Het Zeskant | 1971 | | pagina 3