JUBILEA BIJ 25 JAAR BIJ IHC GUSTO IHC VERSCHURE We hebben de laatste tijd wel enige spanning gehad rondom onze jubilaris. Hij werd namelijk op 1 maart jl. vrij ernstig ziek en werd ter verpleging in het ziekenhuis opgenomen. Daaruit kon hij gelukkig weer worden ont slagen. Het gaat de goede kant weer op, hoewel we nog even geduld moeten hebben eer hij zijn werkzaamheden weer zal kunnen hervatten. Ook herdacht de draaiers baas, de heer L. Blonk op 15 juni zijn 25-jarig dienstver band. De voorbijgegane ja ren zijn voor de heer Blonk zeer rustig en zonder schok kende gebeurtenissen voor bijgegaan. Op 16-jarige leeftijd kwam hij bij baas Kooiman Sr. om bij hem het vak te leren. Is 12 jaar slijper geweest en voor hij tot baas werd aangesteld L. D. VAN ZEVENBERGEN als opvolger van de heer van Werkhoven nog enige tijd als carousselslijper. Onze directeur, de heer A. J. Bouman, heeft in bijzijn van de in de bloemetjes gezette echtgenoten, onze jubilaris sen toegesproken en bedankt voor de trouw en de wijze waarop ieder voor zich de hen opgedragen werkzaam heden hebben verricht, waar na hij hen het gouden firma speldje op de revers schroef de. Tevens overhandigde hij hen een enveloppe met in houd en het vererend getuig schrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Wij feliciteren beide jubila rissen en wensen hen nog veie goede jaren toe. Op 17 juni 1946 trad onze kassier, de heer L. D. van Zevenbergen bij ons in dienst. Op dinsdag 22 juni hebben we de vlag met het cijfer 25 in de mast gehesen en wer den de jubilaris met zijn vrouw en kinderen in de dak salon door de heer A. J. Bou man toegesproken in bijzijn van de heren G. van Stok- kum, P. Verhoeff, W. van Zeist en J. Bakker. De heer Van Zevenbergen is pas op 39-jarige leeftijd bij ons bedrijf gekomen. Daar voor was hij werkzaam op een handelskantoor in Rot terdam, waar hij ook als kas sier werkzaam was. De heer Bouwman dankte de heer Van Zevenbergen voor de buitengewoon goede en correcte wijze waarop hij zijn werk heeft gedaan. Het gouden firmaspeldje werd op de revers van de ju bilaris geschroefd en als blijk van waardering overhandigde de heer Bouman hem een gouden polshorloge en een enveloppe met inhoud, be nevens het vererend getuig schrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Het is ook voor de heer Van Zevenbergen en zijn gezin een heel fijne dag geworden en we hopen dat hij nog heel lang en met genoegen aan deze dag zal kunnen terug denken In de prille ochtenduren van donderdag, 3 juni, was er aan de Meeuwenlaan No. 70 een feestelijke ontvangst voor Verschure-jubilaris, de heer A. H. J. Robbesom. A. H. J. ROBBESOM Gedurende 25 jaar heeft de heer Robbesom gewerkt op de afdeling Correspondentie. Hij was er vele jaren eerste assistent, nu is hij - de laatste 5 jaar alweer - de chef van de afdeling. Bij de keuze van de cadeaus, die de jubilaris ten deel vie len, was kennelijk een fijne neus te pas gekomen. Weer op de Meeuwenlaan, maar dan op donderdag, 17 juni, ontmoetten wij het ge zin van de heer C. Dekker - Mevrouw Dekker en dochter Dekker - vergezelden hun ju bilaris, die er zojuist 25 meest magazijn jaren had op zitten. De heer Dekker was de eer ste, die het horloge met de inscriptie IHC VERSCHURE ontving. Aanvankelijk was het met de ze jubilaris een komen en gaan geweest, maar sedert 1946 heeft hij blijk gegeven toch ook honkvast te kun nen zijn. Op vrijdag, 18 juni 1971 was de beurt aan de heer J. C. Christiaanse om terug te zien op 25 jaar Verschure- dienstverband. Deze jubilaris maakte zijn entree bij Verschure als zo genaamd herscholer in de afdeling plaatconstructie. Nu, na 25 jaar, vinden wij hem te rug als boorder in de voor bewerkingshal op de Scheepswerf; bovendien is hij al meerdere jaren een toe gewijd lid van de onderne mingsraad. Helaas was Mevrouw Chris tiaanse niet in staat de fees- C. G. DEKKER J. C. CHRISTIAANSE telijke ontvangst bij Ver schure mee te maken. Wij hebben het echtpaar Christiaanse daarom op deze dag thuis opgezocht. Als hekkesluiter in de rij treedt deze keer op de heer J. Morriën, thans verkoop leider, eerder chef calculatie, chef orderbeheerder, die wij op vrijdag, 9 juli 1971, verge zeld van echtgenote en kin deren, begroetten op Meeu wenlaan No. 70. J. MORRIËN Er werden over weer kwink slagen uitgedeeld, zo zelfs, dat een nacalculatie van het aantal dienstjaren van de ju bilaris niet overbodig leek. Zoals gebruikelijk wensen wij al onze jubilarissen, maar nu in het bijzonder deze jubila rissen in en buiten Verschu- re-verband met hun gezinnen en verwanten nog vele goede en gezonde jaren. Het waren de heren J. v. d. Meer en J. C. Lesage die 28 mei 1971 het feit herdachten dat zij reeds 25 jaar als las ser resp. boorder bij Gusto werkzaam waren. De waarderende woorden van

Het Zeskant | 1971 | | pagina 13