isfi GESLAAGD! A. VAN PELT W. VELTHUIZEN J. L. SCHOLTE L. J. DE WAARD trok vooral ook de dames in de hulde. Het bleef niet al leen bij woorden; de jubila rissen mochten ook verschil lende cadeaus in ontvangst nemen. Van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel ont vingen de heren het vererend getuigschrift met legpenning, uitgereikt door de heer Dirk zwager. Het kopje koffie - als afslui ting - bleek te inspireren tot het ophalen van vele herin neringen, waarna nog een bezoek werd gebracht aan de modellenzaal. M. MUNSTER J. VLUG Ook vrijdag 23 juli 1971 was een feestelijke dag voor ons bedrijf. Op uitnodiging van de directie kwamen de heren J. Vlug, W. Velthuizen en A. Smit naar het hoofdkantoor om gehuldigd te worden voor hun 25-jarig dienstverband. De heer F. E. M. Smulders, was bepaald niet zuinig met zijn waardering voor deze trouwe medewerkers en hun echtgenotes. Bij dit huldebe toon sloot zich ook de heer Dirkzwager aan van de Maat schappij voor Handel en Nijverheid, die de jubilarissen het vererend getuigschrift met legpenning overhandig de. Het officiële gedeelte werd afgesloten met een kopje koffie en een bezoek aan de modellenzaal. Op 12 augustus 1971 waren de heren J. L. Scholte en L. J. de Waard met hun echt genotes te gast bij de direc tie. De statige Grote zaal bood als vanouds onderdak aan de jubileumvierders, die werden toegesproken door de heer F. E. M. Smulders. A. SMIT „Medewerkers met een der gelijke staat van dienst stel len IHC Gusto in staat pro- dukten te maken die je nu niet bepaald dagelijks tegen komt". Dat ook de echtgenotes be langrijk zijn - als steun op de achtergrond - kwam duide lijk tot uitdrukking in zijn speech. Naast de gebruike lijke cadeau's reikte de heer Smulders ook het getuig schrift met legpenning uit van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Na het traditionele kopje kof fie kwam met een bezoek aan de modellenzaal een einde aan dit feestelijk ge beuren. Dit zijn ze, de voor het Bemetel-diploma geslaagde leerlingen bij IHC Smit. In de zon poseren zij met hun leermeesters. Staande van links naar rechts: J. den Boer (leermeester), R. J. Bos (leermeester), B. Werkman, W. Karsdorp (leermeester), C. Verduijn, A. v. d. Steen, A. Schaap, K. Groenendijk, J. Chavinet Pila, J. Bentlage, A. Hoogendoorn, W. Tanis, P. Stuyt (leermees ter) en J. Verkerk (leermeester). Zittend van links naar rechts: J. Noorland, J. Koorneef, L. Ouweneel, J. Kaasschieter, P. N. v. d. Perk, A. Datema, U. G. Hulzebos, W. den Ouden, H. Kroeze en J. B. T. ten Velde. Op de foto ontbreken J. Munoz Rodriguez en E. Vonk, die net met vakantie waren, toen de foto werd gemaakt. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd met het behaalde resul taat. Enige jongens zijn inmiddels aan een voortgezette opleiding be gonnen. Wij wensen hen ook hierbij veel succes toe. 146

Het Zeskant | 1971 | | pagina 13