fW MafamÊNtom Om te beginnen maar eens ons eigen Zeskant van juli/augustus bij de lurven pakken. In een jubileumverslag lazen wij: „Bij de keuze van de cadeaus, die de jubilaris ten deel vielen, was ken nelijk een fijne neus te pas gekomen." Hopelijk voelde de jubi laris zich hierdoor niet bij de neus genomen En dan die ander: „Aanvankelijk was het met deze jubilaris een komen en gaan geweest, maar sedert 1946 heeft hij blijk gege ven toch ook honkvast te kunnen zijn". Voor vrouw en dochter hopen wij, dat hij toch kwam en ging thuis! In de rubriek „Personalia" vonden wij bij IHC Gusto ook wat moois en wel in de rubriek „Gehuwd": 8-7-1971 Nico van Vliet en Trudy de Kok. 15-7-1971 H. Verveen en Trudy de Kok. Die Trudy toch Alweer een tijdje geleden hadden ze bij DMN een „Open Huis". Domino gaf uitgebreid verslag van de bezoekers. „Een psychi ater uit het dorp wilde zich nu ook eens over de techniek laten voorlichten". Kom, kom, zo'n gekkenhuis is het niet bij DMN! „Zo kwam een slager uit het dorp, die altijd DMNers langs ziet komen en gaan en er heel wat als klant heeft, nou eens kijken waar zijn vlees bleef! Dat is geen vraag! In de lunchtrommeltjes natuurlijk Bij IHC Smit is de bedrijfsschool „gekraakt". Dat maakten wij tenminste op uit het volgende berichtje in IHC Smit Nieuws: „Onze bedrijfsscholen zijn weer bezet met 24 nieuwe leerlin gen". Dit soort krakers is echter welkom en mag best blijven IHC Gusto Nieuws meldde over het grote „offshore" karwei van een ploeg van Staalbouw op het platform in de Noordzee: „Een ploegje van vijf mensen blijft nog enige tijd achter voor een aan tal kleine karwijen." Werkeiver kent geen teid Het IHC Smit Nieuws maakte melding van de grote activiteiten in de machinefabriek. „Rondom de omhoog gebrachte werk tuigmachines wordt tot groot gerief van het bedienend perso neel weer een gedeelte vloer op niveau gebracht van 3.40 m NAP en belegd met Zeskant tegels". Ze lópen gewoon over ons Zeskant, daar aan de dijk Maar er is meer: „Voor het plaatsen van het bed van de grote Morando is men bezig de fundatie in orde te maken." Welterus ten, grote Morando! Maar voor je je in je twijfelaar legt: „Het bovengedeelte van de grote Morando wordt bij de firma Laag land onder handen genomen." Arme grote Morando Het vergaderen in grote en kleine commissies zit ons in hetj bloed, dat is bekend. Maar je kunt het toch wel wat bont maken. Smit-Bolnes Nieuws kondigde EHBO-cursussen aan en schreef: „De vergaderingen die voor het volgen van een E.H.B.O. cur sus worden gegeven zijn nog onlangs gepubliceerd." Daar zou den wij nou vergoedingen voor willen hebben Het nieuws uit Zierikzee blijft ons boeien. Bij het noemen van de PV-activiteiten is een fout gemaakt, aldus Smit-Bolnes Nieuws: „Wij maakten o.a. melding van een badmintonclub, dat moet zijn volleybalclub. Doch deze tak van sport is door te geringe deel name van andere verenigingen niet meer aktief". Geen badminton, maar volleybal, doch toch geen volleybal Wij blijven nog even bij de ballen: „Wist u dat de biljartballen weer rollen in Hotel van Oppen? Heren geef hem nu eens een flinke stoot in de goede richting. Voor nieuwe leden is er nog wel een keu." Wat moet je daar nou van zeggen Dat onze garantiemachinisten tegen een stootje kunnen, bewees een kort briefje van de heer G. R. Bazuin, onze man in Sicilië, die een auto-ongeluk overkwam. Hij schreef: „De wagen sloeg na een klapband over de kop en bewoog zich verder op zijn dak voort, waarna brand uitbrak. Slechts de voorbanden, de kop lampen en een licht beschadigde, doch nog bruikbare garantie machinist zijn overgebleven". Deze berichtgeving eindigde met: „Onkosten: sleeploon 25000È lire, kaarsje 100 lire (moet toch ergens dankje zeggen) Dat vinden wij ook.

Het Zeskant | 1971 | | pagina 16