25 JAAR BIJ IHC GUSTO het bedrijf hebben gediend, werd hen het gouden firma speldje op de revers ge schroefd en ontvingen zij ie der een envelop met inhoud. Jubilaris De Heer was vroe ger in het landbouwbedrijf werkzaam en kwam 25 jaar geleden in ons bedrijf om het te proberen als warm- en la ter als koudbuiger. Dat laat ste doet hij nog, wel een be wijs dat het hem aardig is gelukt. Jubilaris De Kok kwam als schilder in ons bedrijf. Dat hield hij ongeveer 10 jaar vol. I. T. DE HEER M. H. MAASLAND Sedert september 1971 is hij als calculator werkzaam op de afdeling Calculatie Fa briek, waar hij zijn praktische kennis omzet in cijfers. Wij hopen dat de 3 jubilaris sen met hun gezin en familie nog heel lang aangename herinneringen aan deze dag mogen bewaren. Wij wensen hen voor de toe komst nog veel goeds toe. innerd dat zij 25 jaar geleden bij Gusto begonnen waren. Op 16 december 1971 was het de grote dag voor de he ren M. C. P. Scheefhals (ma gazijnbediende MB) en J. A. F. Kerklaan (houtscheepma ker SB). Tijdens de feestelijke bijeen komsten op de jubileumda- gen, was de directie bepaald niet zuinig met zijn waarde ring voor alle trouwe mede werkers. De Maatschappij voor Handel en Nijverheid overhandigde de jubilarissen het vererend getuigschrift met legpenning. P. SLOOFF gezonde jaren toe samen met hun gezin of familie. Op dinsdag 7 december on ze sous-chef afdeling Teken kamer Machinebouw N. Al- derliesten. De heer Bouman releveerde in zijn toespraak de levens loop van de heer Alderliesten in ons bedrijf. Hoe hij in '59 sous-chef is geworden en wat zoal voordien en nadien de werkzaamheden en acti viteiten zijn geweest. Onze jubilaris gaf uiting aan zijn dankbaarheid dat hij de ze dag samen met zijn vrouw N. ALDERLIESTEN en kinderen mocht beleven. De heer Bouman dankte de heer Alderliesten voor de ambitieuze wijze waarop de heer Alderliesten zich in de voorbijgegane jaren in ons bedrijf heeft ingezet. Het gou den firmaspeldje werd hem op de revers geschroefd, ter wijl hij een polshorloge en een enveloppe met inhoud als jubileumgeschenk mocht ontvangen. Wij feliciteren de heer Alder liesten met dit jubileum en wensen hem vele goede en gezegende jaren toe voor zichzelf en zijn gezin. Op dinsdag 21 december drie medewerkers. Het waren de heren: I. T. de Heer, C. R. de Kok en M. H. Maasland. Na de toespraak van de heer Bouman, die in het kort de levensloop van de jubilaris sen schetste en hen dankte voor de wijze waarop zij elk voor zich de belangen van H. J. VAN LOCHEM Op 2 december 1971 was er voor IHC Gusto weer reden de vlag in top te hijsen. De heer H. J. van Lochem (bankwerker/monteur MB) en de heer P. Slooff (aanbouwer/ afbouwer Slikkerveer) wer den er op deze dag aan her- Toen ging hij er weer van door om daarna, ook weer ongeveer tien jaar later, te rug te keren. Dat was in 1957. Kort daarop werd hij aange steld als nachtwaker. Jubilaris Maasland begon als leerling bankwerker en bracht het tot monteur en ga rantie-machinist. Wat hij daarbij allemaal heeft be leefd is teveel om in kort be stek te vertellen. c. R. DE KOK 17

Het Zeskant | 1972 | | pagina 17