GESLAAGDEN IHC GUSTO Buitenstaanders zijn soms geneigd het de gewoonste zaak van de wereld te vinden: een opleiding volgen en slagen. Maar in siders, waaronder de deelnemers, weten wel beter: hard wer ken, stug doorgaan en dan de voldoening van het slagen. Daar om hartelijk proficiat aan de geslaagden! Zoals gebruikelijk heeft de directie van Verschure zijn werkne mers, die in 1971 jubileerden of gepensioneerd werden, een feestavond aangeboden en wel op vrijdag 17 december. Het Apollopaviljoen is jaar in jaar uit dé gelegenheid geweest voor deze feesten, waaraan reeds velen de beste herinneringen bewaren. Na 1945 was de trek naar het Verschure-bedrijf groot en de nei ging om te blijven evenredig. Zodoende kan Verschure thans bogen op een respectabel aantal jubilarissen, die het genoemde paviljoen met z'n allen zouden hebben overbevolkt. Als uitwijkmogelijkheid was "Krasnapolsky" gekozen, waar de faciliteiten geschikt bleken om het feest ook ruimtelijk aan te kunnen. De Verschure-jubilarissen en -gepensioneerden hebben er de traditie voortgezet en een jofel feest gebouwd. Als eregasten waren ook nu weer aanwezig de heer en mevrouw P. J. M. Verschure en mevrouw F. H. M. Verschure-Van Erven Dorens. Na afloop was er gelegenheid voor een rondedans om de kerst boom midden op de Dam, maar toen bleken de benen van de meeste jubilarissen en gepensioneerden alleen nog maar in staat tot de gang huiswaarts. En zo beleefde het Bureau Warmoesstraat weer eens een zeer rustige voor-nacht! Rest de vraag, die op veler lippen zweefde: "Waarom bouwen we zo'n feest niet meer?" Weet dan, gij wakkere feestganger, dat uw "fee" een droom koningin en uw "st" tot sfilte en rusf manen. Maar in 1972 zijn er weer nieuwe jubilarissen en gepensioneer den, die er net zo over denken als u. 19

Het Zeskant | 1972 | | pagina 19