bij het begin van het nieuwe jaar Veel interessante en belangrijke objecten kwamen in de loop van 1971 gereed. Ik denk daarbij bij voorbeeld aan de sleepzuigers Humber River, Sie- te, MOT Dredge III, een groot aantal standaard cutterzuigers, aan de vele SBM-systemen, onder delen voor de hefeilanden voor Brazilië, het erts- winningsmaterieel en aan de grote hoeveelheid kleiner materieel, onderdelen en instrumenten. In het afgelopen jaar konden wij wederom belang rijke opdrachten boeken, zodat een groot gedeelte van onze capaciteit in het komende jaar bezet zal zijn. Vele organisatorische problemen werden met suc ces tot een oplossing gebracht. Ons beleid blijft ook in de toekomst er op gericht om in belangrijke mate meer verantwoordelijkheid te ieggen binnen alle geledingen van onze groep. Daartoe dienen onze taken duidelijk te worden omschreven. De bij deze taken behorende budgetten moeten nauw keurig worden vastgesteld en bewaakt. Het is dui delijk, dat de tenuitvoerlegging van dit beleid tijd nodig heeft en dat er meerdere jaren mee gemoeid zullen zijn. Wat wij in 1972 denken te zullen bereiken, ligt thans op papier vast. Bij het opmaken van deze piannen zijn meer medewerkers betrokken ge weest dan ooit. Om de ons opgelegde taakstellingen te kunnen verwezenlijken zal de volle inzet van u allen van fundamenteel belang blijken te zijn. Onder dankzegging voor al datgene, wat u met gezamenlijke inspanning hebt bijgedragen in de resultaten van onze groep en in de overtuiging, dat met uw aller medewerking de groei van onze groep zich ook gedurende dit jaar zal voortzetten, wens ik u allen en uw naaste familieleden een voorspoedig 1972. Mr. H. Smulders 3

Het Zeskant | 1972 | | pagina 3