Jubilea 25 JAAR BIJ 25 JAAR BIJ IHC SMIT - IHC VERSCHURE B. VINK (rechts) de de heer Ir. De Groot, dat er sinds 6 januari 1947 veel veranderd is aan mensen, machines en gebouwen. Nu staan we voor het moment, dat het nieuwe werfplan ge realiseerd gaat worden. Aan het eind van zijn toe spraak overhandigde de heer Ir. De Groot aan de jubilaris een gouden horloge met in scriptie, alsmede een gratifi catie en het gebruikelijke ge tuigschrift. Hij wenste hem nog vele jaren in goede ge zondheid toe, ook voor zijn watersportbedrijf, waar de heer Vink in zijn vrije tijd z'n hart aan verpand heeft. Het lid van de ondernemings raad, de heer Hoogendoorn sprak namens het gehele personeel gelukwensen uit en wenste hem eveneens nog vele goede jaren toe. K. B. BREEDVELD jubilaris voor de trouw en de wijze waarop hij zijn werk heeft gedaan. De heer Breedveld ontving het gouden firmaspeldje en als bewijs van waardering een enveloppe met inhoud. Wij feliciteren de heer Breed veld met zijn jubileum en wensen hem nog vele geluk kige jaren toe. Op 20 november 1946 deed onze machinaal brander, de heer J. Sprong, zijn intrede bij ons bedrijf. Wij hebben dat op dinsdag 28 december jl. gevierd, samen met zijn gezin, in de daksalon van ons kantoorgebouw. Hij werd J. SPRONG als machinaal brander in de afdeling Voorbewerking Sec- tiebouw. De heer Bouman schroefde bij de laatste jubilaris van het jaar 1971 het gouden firma speldje op de revers en over handigde hem een enveloppe met inhoud als jubileumge schenk. Na het officiële gedeelte van de jubileumbijeenkomst heb ben we nog een gezellig poosje gebabbeld over alles en nog wat, waarbij we tege lijkertijd konden genieten van het uitzicht over het prachti ge molengebied dat lag te schitteren in de stralende zon. Wij wensen onze jubilaris nog heel veel zonnige en ge lukkige jaren toe voor hem persoonlijk en zijn gezin. Op dinsdag 11 januari vier den we het jubileum van de heren H. Laponder van de afd. Cost Accounting en A. Klomp van de afd. Spec. Constructies. 's Morgens om 11 uur arri veerden de jubilarissen met familie op het kantoor. In de daksalon schetste de heer Bouman in het kort wat H. LAPONDER zoal de activiteiten van de jubilarissen geweest zijn. Hij dankte de jubilarissen voor de inzet die zij gegeven heb ben. Hij sprak de hoop uit dat zij nog vele jaren dezelf de inzet zullen kunnen blij ven geven. Na de toespraak schroefde de heer Bouman het gouden firmaspeldje op de revers van de jubilarissen en over handigde hen een jubileum geschenk dat voor de heer Laponder bestond uit een gouden polshorloge en een envelop met inhoud en voor de heer Klomp die geen hor loge verkoos, alleen een en velop met inhoud. Als eerste jubilaris bij IHC Verschure in 1972 begroetten we de heer C. den Ouden, constructeur Tekenkamer Scheepsbouw. De heer Den Ouden is "eigen kweek" en heeft zich door hard werken en intensieve studie tot zijn huidige functie opgewerkt. Dat vernamen we allemaal op vrijdag 21 januari 1972 toen hij met vrouw en kinderen door zijn chef, de heer ir. Bennekers in het bijzijn van enkele collega's en andere "getrouwen" omstandig is gehuldigd. Wij vernamen te vens, dat de heer Den Ouden ook na zijn jubileum verder zingend door het leven wenst te blijven gaan. Een goed ding voor over nog eens 25 jaar, want "Wie zingend door het leven gaat, blijft veel leed bespaard". Op 23 november 1946 trad onze draaier, de heer K. B. Breedveld in dienst. Samen met zijn vrouw en twee zoons stapte hij op dinsdag 23 no vember jl. voor het kantoor uit de auto om in de daksa lon door de heer A. J. Bou man te worden toegesproken. De heer Bouman dankte de daar door de heer A. J. Bou man hartelijk toegesproken. De heer Bouman dankte on ze jubilaris voor de trouwe diensten die hij aan het be drijf heeft bewezen. Hij be gon als koud-buiger. Na on geveer drie jaar was hij be hulpzaam bij het strekken om enige jaren later als autogeen brander te fungeren op de helling en aan boord van de schepen. Nu is hij al weer verscheidene jaren werkzaam A. KLOMP I I C. DEN OUDEN 29

Het Zeskant | 1972 | | pagina 9