fe^%i*ll'S(W)EIIF !n het maartnummer vroegen wij ons af, wat men bij onze Zie- rikzeese collega's bedoelde met een „kukkotrekker Dankzij het Smit Bolnes Nieuws, No. 8, kunnen wij het u vertellen: „De veelzijdige Argus wilde graag weten, wat een KUKKOtrekker was. Nu: Een kukkotrekker is een poelietrekker, waarop de patentnaam KUKKO staat vermeld. Het is dus een kwaliteits- produkt". Onze veelzijdigheid is er weer groter door geworden Samen naar de film, ja gezellig. Verschure gaf een filmavond: „Het te geven programma t.w. het menselijk lichaam, verbran dingen, fractures, alsmede de ontwikkeling in de hartchirurgie, garanderen een leerzame avond". Het IHC Verschure Nieuws vermeldde erbij: „Rekeninghoudend met de eventueel later op de avond uit te zenden voetbalwed strijd, zal de duur van de filmavond maximaal 2 uur in beslag nemen". Na verbrandingen, fractures en hartchirurgie de opwin ding en de hartkloppingen over de strijd om de bal Nog even over voetballen dit: Voor het IHC Voetbal Toernooi 1972 in Zierikzee hebben zich maar liefst 10 x 11 IHC'ers aan gemeld. Aldus het Smit Bolnes Nieuws, dat er aan toevoegde: „Heren, de deelnemersboeking is vol. Er kan helaas niemand meer bij". Anders wordt het te veel dringen om de bal. „Ingesloten", luidde een kop in IHC Gusto Nieuws. Opgeschrikt gingen wij verder lezen: „De hoofdarbeiders zullen voor zo ver van toepassing - bij de komende salarisbetaling een bere kening aantreffen van de pensioenfondspremie. Door deze ser viceverlening hopen wij vele vragen te kunnen voorkomen". En voorkomen is beter dan ingesloten zijn! IHC De Klop zit deze weken in de hoek, waar de klappen vallen; 600.000 om precies te zijn. Want zoveel tikken zijn er nodig om alle palen de grond in te krijgen voor de fundering van de nieuw bouw. Aldus weet het IHC De Klop Nieuws ons haarfijn te ver tellen. Zoals u elders in dit nummer kunt lezen, rekenen onze Sliedrechtse collega's erop, het Kerstfeest in de nieuwbouw te kunnen vieren. Men maakt daar wel haast mee, want in het zelfde Klop Nieuws lazen wij: „De werkzaamheden aan de krib zijn bijna gereed". De rubriek „Te Koop" in het Smit Bolnes Nieuws zette ons aan het denken. Wat bood men te koop aan? „1 éénpersoons ledikant en 1 éénpersoons-bed". Wat wilt u liever: „een met ve ren, dons, kapok, zeegras, kaf enz. gevulde zak om op te sla pen" of „een meubel, dat van beddegoed voorzien, een volledig bed vormt". Aldus Van Dale over het verschil tussen bed en ledikant. Gewoon een kwestie van hoog of laag liggen Bij Gusto wil men de Cross-sport gaan beoefenen. Enkele GAC leden - aldus het IHC Gusto Nieuws - vinden dat dat kan, „aan gezien het Gusto parkeerterrein daarvoor uitmuntend geschikt is. Zaterdag en zondag in teamverband rijden en door de week oefenen door enige malen op en neer te rijden naar de GAC pomp. Voor u aan het oefenen slaat, adviseert de Cross-com missie u uw autoveren te laten versterken Bezoekt u dus Gusto en wilt u parkeren, dan eerst naar uw ga rage voor de veren Bent u razend benieuwd naar de toestand van de benzinepomp te Zierikzee? Het Smit Bolnes Nieuws stelt u gerust: „Het gaat redelijk goed met de pomp, maar het kan toch nog beter". Meer benzine-aderlatingen zouden 'm vast wel goed doen, lijkt ons. Het IHC Verschure Nieuws gaf o.m. informatie over wat tech nische aangelegenheden op de scheepswerf. Zo zal het slaan van palen in de voorbewerkingshal uiteindelijk leiden tot verbe tering van het hefvermogen boven de snijmachines. „Bijzonder veel zorg zal door de Onderhoudsdienst worden besteed aan' geringe stagnatie van de produktie". Meer een soort „Oponthoudsdienst" dus Wij eindigen ditmaal onze rubriek met een stukje buitenlandse berichtgeving. De veelzijdigheid van onze groep is groot, maar het krantebericht onder de kop „IHC opent Gabon-Hotel" over->; trof onze verwachtingen. Het mooie hotel, 154 bedden sterk, is een Inter Continental Hotel en werd geopend door de Presi dent van de Republiek Gabon. Het wordt geëxploiteerd - aldus nog steeds het Engelse krantebericht - door een aantal bedrij ven met (vrij vertaald) „leidinggevende en marketing adviezen verschaft door de IHC Groep". Komaan, naar Afrika. Misschien mag je er gratis logeren op vertoon van je IHC salarisstrook

Het Zeskant | 1972 | | pagina 12