Wü, ^mnH'S(W) ERF Wat kan er in een paar weken veel veranderen! Wanneer U dit onder ogen krijgt is het leed geleden en de spanning er af. Dan is het "oude koek", dat Ajax gewonnen heeft. Dan heeft ook de bal gerold op de velden in Zierikzee om uit te maken, welk IHC- elftal ditmaal de beker mee naar huis mocht nemen. Allemaal za ken, die op het moment, dat deze kopij uit de schrijfmachine rolt, in het middelpunt van de belangstelling staan. Ongetwijfeld zijn er als U dit leest weer andere dingen om je over op te winden!. Natuurlijk kreeg het IHC-voetbaltoernooi de nodige aandacht in de regionale berichtenblaadjes. In een aanvullende mededeling van het IHC Holland Nieuws werd aan de medewerkers van het Hoofdkantoor o.a. bekend gemaakt: "De spelers en opgegeven reserves zullen door Smit Bolnes worden voorzien van een lunchpakket." Prettig voor de spelers, maar wat ons betreft een overbodige "nazorg" voor reserves, die toch al opgegeven zijn Drie maal is scheepsrecht: nog een bericht over voetballen. In het Smit-Bolnes Nieuws lazen wij: "Door het niet kunnen spelen vanwege onze verplichte snipperdag op 12 mei jl. is de wedstrijd tegen Stella Boys reglementair met 5 - 0 verloren verklaard." Zo wordt een snipperdag duur betaald, voetbalvrienden in Zie rikzee! Herinnert U zich nog, dat wij verleden maand iets schreven over de autocross-vereniging bij IHC Gusto? Nou, U behoeft zich er niets van voor te stellen, noch behoeft U sensationele evenemen ten te verwachten. De idee is in de kiem gesmoord. Aldus een "nagekomen bericht" in het IHC Gusto Nieuws, waarin kort en bondig staat: "Autocrossvereniging van de G.A.C. is opgeheven." Punt, uit! Het jaarlijkse uitstapje van de gepensioneerden van IHC Smit bood een programma, waarbij de inwendige mens geheel aan z'n trekken kwam. Eerst ergens koffiedrinken. Dan verder naar een landgoed voor de koffiemaaltijd. Vervolgens na het bekijken van de wilde dieren in het Safaripark de dorst lessen en dan - via een omweg (om trek te krijgen?? - naar Breda om de dag te besluiten met een diner. Al dit nieuws haalden wij uit het IHC Smit Nieuws. Van harte hopen wij, dat de oud-gedienden een fijne dag hebben gehad. Ze verdienen het. Maar al dat eten en drinken, is dat niet wat uit de tijd? Wat verstaat men onder materiaal? Bij Gusto af en toe héél wat, getuige een bericht in het IHC Gusto Nieuws. "Het komt wel eens voor, dat op vertoon van een passeerbon voor materiaal voor pri- végebruik hele werkstukken de poort verlaten." De portier moet er nu op toezien, dat onder de mom van bv. "afvalhoekijzer" niet een heel "aquarium" de poort mee uit wordt genomen. Tja, vrien- den, er is een verschil tussen "materiaal" en "iets uit materiaal gemaakt" Nog even terug naar Kinderdijk. Het IHC Smit Nieuws maakte melding van de 15e Molenwandeltocht, die op 27 mei jl. werd gehouden. Dat is altijd een prima mogelijkheid om iets van de molenpracht in dit waterrijke stukje Holland te zien. In het verle den namen er al wandelaars uit het buitenland aan deel, naast alle tippelaars uit vele delen van ons eigen land. Dit jaar kwa men al gauw verschillende inschrijvingen binnen uit Duitsland, als gevolg van de internationale erkenning door de Europese Wandelbond. Daarom werd niet zonder trots voor het eerst ge sproken over de Internationale Molenwandeltocht. Een mooi suc ces voor de Wandel Sport Vereniging IHC Smit, die dit jaar al 20 jaar meeloopt in deze tak van sport. In de rubriek Service Nieuws houdt het Smit-Bolnes Nieuws z'n lezers op de hoogte van de verschillende onderhoudskarweien. Over de "Eberhardt Steckhan" - misschien nog beter bekend als ex "Antwerpen V" - werd verteld: "De verdraaide krukas werd in Bremen onder leiding van onze monteurs uitgenomen en bij IHC Smit Kinderdijk gerepareerd." Verdraaid goed, zoals die service-jongens werken! Zoals in de afgelopen jaren gebruikelijk is geworden, gaat ons Zeskant met het oog op de vakanties op een wat lager pitje. Dat betekent, dat U na dit juninummer wat langer op Uw lijfblad moet wachten. Tot ze met een gecombineerd juli/augustusnummer uit komen. Of U het leuk vindt of niet, ook wij gaan U dus wat langer in de steek laten dan gebruikelijk. Maak er maar het beste van en vergeet vooral niet regenjas en paraplu mee te nemen. Een voor het weer gewaarschuwde Hollander telt immers voor tien!.

Het Zeskant | 1972 | | pagina 16