Geachte meneer prof. Rein en andere vrienden! In de eerste plats, ik kan jullie niet zeggen wat ik voel een of andere dag, misschien, mar nu kan ik niet. Als we gebeeindigen hebben we, ik wense iets voor ons zes zeggen en bedanken jullien die hebbt onse gehelpen en hebbt conditiën voor leren Nederlandse taal gedoen jullie in mooi land voor jullie Nederland vor ons buitenlander gastwerknemers. Het is ons een groot genoegen, wat zein jullie met ons zes en prof. me neer Rein vieren dieze onse kleine succes en van meneer prof. Rein en ook van onze baas meneer Prizmic en mevrouw Bibo groote opofferings gezindheid. Neei, deze cursus was niet zeer gemakkelijk, maar toegankelijk voor ons Joegoslavische werknemers. We hebben iets geleren en hebbt ons jullie en firma "Verschure" met onze director Vincinic met onze bedreif "Tehnomont" bereiken die betere resultaten gehelpen bestaat er en leermiddel de band. Het leren met behulp van de band is makkeelijker, gezelliger, makt het interessante en is doeltreffender. Darom bedanken we nog een keer jullie en wensen we en voortaan vrienden blijven we in de samenwerking onze tweeide bed rijf en "Tehno mont" en "Verschure". Hoevelen van ons zullen zich na korte tijd zó in het Joegosla- visch kunnen uiten? Daarom diep de hoeden af voor de heer Tomic Blaz en zijn collega's. Sportdag Een andere activiteit, die wij niet onvermeld willen laten, was de jaarlijkse sportdag van het opleidingsinstituut 'De Eenheid'. Telkenjare komen IHC Verschure-jongeren in het strijdperk met ADM en NDSM leeftijdgenoten om zich sportief met elkaar te meten. Dat gebeurde op vrijdag 2 juni j.l. 's Morgens stond er een soort "Zwembad-veldparcours" op het programma. De veldonderdelen waren: steltlopen, boomstam- werpen, gewichtheffen, hoefijzer werpen en touwtje springen. Het hoogtepunt was evenwel het zwembadnummer "Enteren". Hierbij was het de kunst om zich langs een touw, dat in de leng terichting over het zwembad gespannen was, van de ene kant naar de andere kant te zwoegen. Luc van der Veen (zie foto) van IHC Verschure volbracht de toer. Maar dan wel ondersteboven! 's Middags was er een gecombineerde rally voor brommers, auto's en zelfs fietsers konden deelnemen. Op de foto staan Johan Breeman en Karei Moes met hun brom mer klaar voor de start. Helaas waren er voor de jongeren van IHC Verschure geen prijzen. „Maar", zeiden ze na afloop, „Je kunt niet altijd win nen". ■*r y" "«w™ Een kijkje in de nieuwe kantine bij IHC Verschure-leerschool. (Interieurverzorging van en door de leer lingen zelf). Aan deze groep Joegoslaven kon een brevet voor het volgen van een basis cursus Nederlands worden uitgereikt. In het midden de heer F. H. M. Reyn, chef opleidingen IHC Verschure. Een compliment voor het Nederlands van de heer Tomic Blaz. Sportdag „De Eenheid". Luc van der Veen van IHC Verschure volbrengt de toer. Rally-rijders Johan Breeman en Karei Moes van IHC Verschure klaar voor de start. 108

Het Zeskant | 1972 | | pagina 12