■tï.-W'V Foto 1 In afwachting van de aankomst van Prins Bernhard Foto 2 Men kon kijken en luisteren naar de muziekvereniging „Apollo" en het majorettenkorps „NIMACO", die enigszins de kou konden weg blazen en wegstappen! Foto 3 Daar komt de helicopter uit de nevel te voorschijn Foto 4 De aankomst op het „sectieparkeerterrein" Foto 5 De begroeting. Van links naar rechts: IHC Smit Directeur A. J. Bouman; Mr. H. Smulders, President van de Raad van Bestuur van IHC Holland; de heer D. L. H. Smit, Lid van de Raad van Bestuur IHC Hol land en Hoofd van de Bagger Divisie; Mr. Drs. H. Langman, Minister van Economische Zaken; Prins Bernhard; Ir. J. van den Berg, Voorzitter van de Raad van Commissarissen van IHC Holland; de heer A. C. Ph. Har donk, Burgemeester van Nieuw Lekkerland Foto 6 Op weg van de landingsplaats naar het Ontspanningsgebouw Foto 7 De gasten bijeen in het Ontspanningsgebouw Foto 8 Op weg naar de nieuwe hal. Jongens van de leerschool zorgden voor de erewacht Foto 9 Toen in de voorbewerkingshal Prins Bernhard de speciaal voor deze gelegenheid gemaakte bel had geluid, gingen in deze hal alle machines werken. De officiële ingebruikneming was hiermee een feit. Foto 10 Ir. W. L. Bastian, Hoofd Ingenieur Produktie IHC Smit, geeft uitleg over de platenbrandmachine. Wetende, dat Prins Bernhard erg houdt van olifanten, was de machine voor deze gelegenheid geprogram meerd om olifanten uit de platen te branden! Foto 11 Informatieverstrekking over de verschillende fasen in de voor bewerking 166

Het Zeskant | 1972 | | pagina 6