JAARFEEST IHC AERSFHURE IN MEM0RIAM 25 JAAR BIJ IHC SMIT Het Verschure-jaarfeest voor jubilarissen en gepensioneerden in het jaar 1972 is traditiegetrouw met een diner-dansant in het Apollo-Paviljoen gehouden. Ter verhoging van de gezelligheid waren een klein cabaretgezel schap en een befaamd dansorkest aanwezig. Na de officiële ontvangst van de genodigden door de directie in de vooravond, waarbij de heer Bax voor de laatste maal in dit verband als gastheer optrad, is het een prachtig feest geworden met een ongedwongen sfeer. Het is beslist niet overdreven hier te vermelden, dat de feest vreugde en de spontaniteit nog in waarde hebben gewonnen door de aanwezigheid van de heer en mevrouw P. Verschure en mevrouw F. Verschure-Van Erven Dorens. Voor de gepensioneerden is het een feest, dat een waardige af sluiting betekent van hun loopbaan en voor de jubilarissen kan het een zekere stimulans inhouden om verdere activiteiten tot ontplooiing te brengen. Namens de genodigden is hier zeker een woord van dank aan de directie van IHC Verschure op zijn plaats. A. G. J. Kroonstuiver (Eén der jubilarissen met 40 dienstjaren) Op 5 december jubileerde de heer P. Erkelens, baas koper slagerij. Directeur A. J. Bouman sprak de jubilaris toe, waarbij hij de levensloop van de heer Erkelens in het bedrijf in het kort schetste en, zoals in vele andere gevallen, bleek ook nu weer, hoe alles anders kan ver lopen dan men het zich had voorgesteld. Het was echt de bedoeling dat hij bankwerker zou worden. Hij behaalde dan ook zijn Bemetel- diploma Bankwerken. Maar in 1950/51 werd hij als hulp uitge leend aan de Koperslagerij voor een karwei bij De Klop. Het vak koperslaan bleek hem zo goed te bevallen, dat hij, na zijn militaire dienstplicht vervuld te hebben, op zijn verzoek weer in de koperslagerij werd ge plaatst. Na enige jaren werd hij ingezet bij de start van de werk voorbereiding, waarmee niet de gemakkelijkste periode van zijn loopbaan aanbrak. Gelukkig is het allemaal op zijn pootjes te recht gekomen. Na de fusie kreeg hij een werk zaam aandeel bij de totstandko ming van de nieuwe kopersla gerij. In augustus 1970 werd de heer Erkelens aangesteld tot baas van de koperslagerij. De heer Bouman „schroefde" hem het gouden firmaspeldje op de revers en overhandigde hem als jubileumgeschenk een enve loppe met inhoud. Wij feliciteren baas Erkelens met dit jubileum en wensen hem met zijn vrouw en kinderen vele goe de jaren toe waarin hij met op gewektheid zijn werk zal kunnen blijven verrichten. Op zondag 17 december 1972 kwam onze medewerwer Paul de Wolf op 21-jarige leeftijd tengevolge van een noodlottig ongeval op de weg om het leven. Na de terugkeer uit militaire dienst hervatte hij het vorig jaar op 20 november met enthousiasme zijn werk bij ons, weliswaar in een andere werkplaats dan voorheen. Hij wist zich in deze voor hem nieuwe omgeving in zeer korte tijd bij de collega's en de leiding gezien te maken. Ons bedrijf heeft in Paul een medewerker verloren, waarvan nog veel verwacht had mogen worden. Wij denken bij dezen in het bijzonder aan Paul's ouders. Mogen zij uit de goede herinneringen, die wij aan Paul bewaren de kracht putten om dit zware verlies te dragen. J. H. Rombouts IHC Verschure 11

Het Zeskant | 1973 | | pagina 11