Niet alleen begon het IHC Gusto Nieuws onlangs aan de 7e jaargang, men heeft nu ook de presentatie van dit berichten- blad gewijzigd. Om het beter leesbaar te maken wordt de tekst voortaan in twee kolommen gezet. Bovendien maakt men ge bruik van duidelijker tussenkoppen. Dat deze tussenkoppen in het eerste nummer "nieuwe stijl" wat erg dik en duidelijk zijn uitgevallen, wijten wij maar aan begin- nersenthousiasme. Het idee is goed! Wij blijven nog even bij Gusto. De jeugd van dit bedrijf had eind december een feestavond. Daarover werd in het vorige nummer verslag gedaan door een der feestgangers. Het was allemaal zeer geslaagd en het duurde tot middernacht. "Op dat moment was het tijdstip aangebroken om er weer een eind aan te maken wat met wat tegenzin werd gedaan." Waar wij al niet met tegenzin een eind aan maken Wij lazen in DMN's "Domino" een verslag over de activiteiten van de Personeelsvereniging. "10 Maart, kienavond in de kan tine. Opkomst slechts 30 personen, doch zeer gezellig." "In oktober de tweede kienavond. Deze avond was een stuk ge zelliger dan de eerste; dit kwam doordat er meer leden met aanhang aanwezig waren." Hoeveel gezelliger is een stuk gezelliger dan zeer gezellig? Veel pech had een werknemer van Gusto, die een idee inzond. In het IHC Gusto Nieuws stond nl., dat dit idee" werd door de commissie niet beloond, omdat het beschreven probleem in werkelijkheid niet bestaat." Een idee fixe dus Het menselijk element krijgt in de regionale berichten alle aan dacht. Wat te denken van een zin in het IHC Gusto Nieuws als: "De heer Waanders is niet helemaal waar hij zijn wil, maar bin nenkort komen we tot een goed sluitend controlesysteem." Dan weet de betrokkene hopenlijk waar hij helemaal wèl is Dan is er iemand bij DMN, die promotie maakte. "De heer X die meewerkend voorman van de bankwerkerij was, is titulair voor man geworden. In verband met de werksituatie zal hij echter ook nog wel meewerken." Een ander titeltje, maar werken moet hij! Bij Smit Bolnes doen ze het nog anders. In het Berichtenblad van en voor onze Zierikzeese vrienden lazen wij de kop "Meisje en motoren is best een leuke combinatie". Wie denkt, dat het hier nu gaat om een schattig duo-engeltje, heeft het mis. Achter de machine moet ze en dan niet een ranke 50 cc'er, maar een 50 toetser! Wat overigens ook best een leuke combinatie kan zijn, hoor! In het IHC Gusto Nieuws een foto van allemaal ruggen." een gewichtige dag voor G.S.S. Het eerste elftal betrad het veld, ge stoken in nieuwe trainingspakken. Achterop deze pakken: IHC Gusto." Nietwaar! Er staat: I.H.C. Gusto N.V. En dat is ouderwets, vrien den. De N moet een B zijn en de punten moeten uit de naam! Behaal ze liever op het veld Oud Marine-kianten onder ons hebben wij er nog niet over ge hoord, daarom vertellen wij het maar. Met enige verbazing lazen wij de volgende zin in het verslag over een jubileumviering bij Verschure: "Wie wel eens van Komaliewant gehoord heeft, weet nu wat hier bedoeld wordt: het schip en dan nog eens het schip en dan weer het schip." Wij dachten: het bord en dan nog de kop en dan ook de schotel. Een doordenkertje, als u begrijpt wat wij bedoelen! Wat je met een fiets niet allemaal kan doen. Natuurlijk, je kunt er op rijden. Maar ook meer, aldus een bericht in het IHC Smit Nieuws. "De laatste tijd neemt echter het meenemen van het rijwiel naar, bij of tegen de werkplaats gestadig toe." Terecht heeft men daar wat op tegen 36

Het Zeskant | 1973 | | pagina 12