%miïS (W)ïRF Zo, voor de meesten van ons zit de vakantie er op. De verschil lende afdelingen hangen weer vol met prentbriefkaarten uit vele delen van de wereld. De tijd van alleen maar Veluwe en het reisje langs de Rijn is voorbij. De Noordafrikaanse kusten zijn er bij gekomen en verre, zonnige eilanden. Maar waar u ook geweest mag zijn, hopenlijk hebt u het goed gehad. Om er weer tegen aan te kunnen! In dit nummer leest u over het IHC voetbaltoernooi. Ook de re gionale publikaties hebben aan dit sportevenement aandacht besteed. Daarbij is ons opgevallen, dat er heel verschillend is geoordeeld over het weer. In het Smit Bolnes Nieuws stond: "Ondanks slechte weersvoorspellingen heeft men het de gehele dag droog kunnen houden". In het IHC Gusto Nieuws lazen wij: "Onder niet al te beste weersomstandigheden, veel regen, wind en koud Over het weer in ons land kun je inderdaad blijven twisten Domino, het blad van onze DMN-collega's gaf verslag van de viscompetitie. Tsjonge, tsjonge! al direct na de eerste in gooi had J. Huurman een pracht van een brasem in de rug ge slagen. Ondanks het feit dat dit een ongewone manier van aan slaan is, wist hij toch het beest in zijn net te krijgen. Bij de meting bleek deze reus 40 cm lang te zijn en tot nu toe het grootste gevangen exemplaar uit de competitie DMN. Kunst: want zo'n beest heeft een rug die gemakkelijker te vinden is dan de vissebek". En wat stond er boven dit stukje? "Viscompetitie (zonder vis serslatijn)" "Ook de Maatschappelijk Werkster is met de Personeelsdienst mee verhuisd". Aldus deelde IHC Gusto Nieuws mede. "Over het algemeen is zij woensdagmiddag op het bedrijf en kunt u haar aantreffen in een kantoor in de omgeving van de Perso neelsdienst". Wie goed zoekt, zal haar wel vinden Wij blijven nog even bij die verhuisde Personeelsdienst van onze Schiedamse collega's. Het IHC Gusto Nieuws publiceerde er ook nog dit over: "Wanneer u bij de heer Vossen op bezoek wilt komen kijkt u dan even of hij al niet iemand heeft zitten. Is dat zo, blijft u dan op de gang wachten en gaat u vooral niet zitten of hangen op de bureaus van de dames Van Nielen, Van Noordt of Van Biesen." En dat was nou nèt zo gezellig!! Een van de ons welgezinde kranten is het streekblad De Noord Amsterdammer. Daarin is een groot artikel verschenen over de vakantieweek van de jongelui van de afdeling Vakopleidingen van Verschure met staf en leermeesters in Duitsland. Voor de kopij zorgde een van de jongens, Jean Paul Gregoire. Aldus ver telde ons het IHC Verschure Nieuws, dat er aan toevoegde: "De Noord Amsterdammer nam het interview onverkort over en be loonde de schrijver door er een levensgrote foto van hem bij te zetten." Zal je in de bus krijgen, die reuzenkrant Een nogal ingewikkeld verhaal troffen wij aan in het IHC Gusto Nieuws. Het ging over de benzinepomp van de Gusto Auto Club. "Benzinegebruikers van de GAC pomp worden verzocht voort aan door het nieuwe toegangshek naar de pomp te rijden. Zij oie op het parkeerterrein bij de pomp staan worden verzocht om niet tegen de rijrichting in naar de pomp te rijden, maar eerst het parkeerterrein op de gebruikelijke wijze te verlaten en via bovengenoemde ingang naar de pomp te rijden. De nieuwe poort mag onder geen beding als uitrit worden gebruikt." Lóóp naar de pomp, zou je geneigd zijn te zeggen Lang hebben wij geen kleine advertentie uit de regionale publi katies voor u geplukt. Maar hier is er dan een, uit het IHC Smit Nieuws: "Gratis af te halen: een goed 2 persoons spiraal met toebehoren." Bed of trampoline?? Het IHC Gusto Nieuws - als trouwe lezers weet u dat - heeft de goede gewoonte de verschillende bedrijfsonderdelen nader voor te stellen. Onlangs was Staalbouw aan de beurt en daarmee ook de tak De Kleijn in Sliedrecht. Daarover werd onder meer ver teld: "Momenteel huist het kantoorpersoneel in een ietwat (heel) langzaam scheefzakkend huis terwijl de heer De Kleijn, die het bedrijf leidt, op enkele meters van dit kantoor zijn woning heeft." Hij kan altijd nog thuis gaan werken dus, als het helemaal scheef gaat met z'n kantoor 92

Het Zeskant | 1973 | | pagina 12