tW i^miH'SdDïiF De R is in de maand, dus ligt de gRiep weer op de loer. Evenals vorig jaar maakten de regionale berichtenbladen ook nu weer melding van de mogelijkheid je beter tegen de griep te wape nen. Volgens de nieuwste technieken hoeft daar zelfs geen naald meer aan te pas te komen. Gewoon een flinke snuif nemen van de vaccin-spray. Doen mensen! Een snuifje nu bespaart wellicht veel gesnuffel en gesnuit later! Wie van scrabble houdt kan wellicht z'n voordeel doen met het volgende woord, dat wij vonden in het IHC Smit Nieuws: "poe derdeklassen". Begin het maar eens uit te spreken. Met "klas sen" heeft 't niets te maken met "lassen" alles! Wij blijven nog even "aan de dijk". Over een vergadering van de bedrijfs E.H.B.O. schreef het IHC Smit Nieuws: "Naast de bedrijfs E.H.B.O.-ers zijn van harte welkom, diegenen die in het bezit zijn van een E.H.B.O. diploma, maar dit nog niet kenbaar hebben ge maakt bij de Bedrijfsgeneeskundige Dienst". Zichtbaar op de borst dragen dan maar, dat diploma, als u naar de vergadering gaat. Dan bent u kenbaar! In deze tijd van meer en meer "kommunikasie" is het prettig te merken dat zelfs de techniek niet achter blijft. Althans, dat ma ken wij op uit een bericht in het IHC Gusto Nieuws over de nieu we kraan. Tijdens de keuring bleek "dat alle veiligheden aan spreekbaar zijn". Zolang als ze geen inspraak willen hebben, zal het wel gaan Over duidelijkheid gesproken: in het verslag over een OR ver gadering in een van de regionale berichtenblaadjes stond te le zen: "Voor enkele problemen bij het hanteren van fictieve leef tijden werd een oplossing gevonden". Hoe bestaat 'tl Het zal vele van onze trouwe lezers bekend zijn, dat onze "ga rantiemachinisten" nogal eens lange tijd van huis zijn. Dat brengt hun werk nu eenmaal mee. Het echtpaar Mees en Ineke Boer hebben daar wat op gevonden. Onlangs vierden zij hun zilveren bruiloft. Dit ging onder meer gepaard met een "geschenk onder couvert" of in gewone taal: "een geldbedrag in een enveloppe". Voor dat geld zo lazen wij in het IHC Smit Nieuws, kochten zij een diaprojector "die op afstand bediend kan worden". Makkelijk als Mees Boer weer eens ver van huis is!!. Onze collega's van Smit Bolnes werden in hun eigen lijfblad opgewekt naar de jaarlijkse feestavond te komen. "Het bal na zal weer worden verzorgd door "The Gold Stars" uit Bergen op Zoom tot 3.30 uur. Zonder verlenging". Want bal is nog geen voetbal! Een wat "merkwaardige" foto schoot fotograaf Wim K. Steffen onlangs bij De Klop. Dat onze Sliedrechtse collega's een paar Omnibarges maakten, wisten wij. Maar dat ze zó lang waren

Het Zeskant | 1973 | | pagina 12