BOOTTOCHT GEPENSIONEERDE MEDEWERKERS VAN IHC SMIT 1. De onderwaterpomp van de "Maas" gaat te water 2. De ploeg voor de inwendige mens 3. De hopper van de "Maas" lost pri ma 4. Een pracht van een schip 5. Het spuitgat van de "Cleveland County" 6zorgt voor een forse straal Op woensdag 15 augustus j.l. hielden wij met onze gepensioneerde medewerkers een heel fijne boottocht. |Een van de deelnemers, de heer E. van Walsum, zond ons een uitgebreid verslag Iwat we tot onze spijt niet geheel kunnen opnemen. Daarom geven we hiervan een I kort uittreksel. Het m.s. Erasmus vertrok om even over 9 I uur van de steiger aan de Punt. j Nadat we eerst een eindje de Lek wa ren opgevaren voeren we via de Noord en de Dordtse Kil naar het Hollands Diep en het Haringvliet. Intussen genoten we van een heerlijke kop koffie met gebak en converseerden we met elkaar honderd uit. Het was bij zonder mooi en rustig weer hetgeen de stemming merkbaar ten goede kwam. Om 12.00 uur lieten we ons de koffie maaltijd goed smaken. Aan de koffie maaltijd ging nog een "extraatje" vooraf. De heer A. van Dam was namelijk jarig, terwijl de heer A. Speksnijder, die enige maanden geleden 90 jaar werd 25 jaar pensioengerechtigd was. Beiden waren in gezelschap van hun zonen die inmiddels ook reeds tot de ge pensioneerden behoren Via het Spui en de Oude Maas voeren we naar het Vlaardingse Hoofd om daar de heer A. J. Bouman en de heer A. Doe- deijns aan boord te nemen met enige af gevaardigden van de Ondernemingsraad. Daarna voeren we door de Botlek en de Havens waar we onze ogen uitkeken naar de grote bedrijvigheid en drukte langs en op het water, terwijl intussen de tafels in gereedheid werden gebracht voor een 111 heerlijk diner. Intussen werd de boot tocht voortgezet en passeerden we om ongeveer kwart voor zeven de Konings- brug, waarna we "opstoomden" naar Kin derdijk waar we om precies half 8 weer arriveerden. Tijdens het diner sprak de heer Bouman de deelnemers toe, terwijl de heer Van Walsum in een toespraak de directie dank bracht voor het gebodene. Tevens dankte hij de dames Den Hartog, Bouman en Schuil voor hun aanwezig heid, dokter Tan en de E.H.B.O.-ers voor hun verzorging en de heer Bakker voor de organisatie van de boottocht. Namens de gepensioneerden zeggen we de directie dank voor de heerlijke dag die we met elkaar mochten beleven.

Het Zeskant | 1973 | | pagina 7